Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Braunschweigte Ev

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
podolski1905

Braunschweigte Ev

Mesaj gönderen podolski1905 » Pzr Eki 01, 2017 3:28 pm

Arkadaslar 15 gun sonra üniversite baslıyor ben daha hala ev bulamadım. Aranızda braunschweigte olupta 1 Zimmer Wohnung yada Odası olan benimle iletişime geçebilir mi ?

dennyksk

Re: Braunschweigte Ev

Mesaj gönderen dennyksk » Pzr Eki 01, 2017 4:29 pm

Selam kardeşim.Ben hala vize için bekliyorum.ben oradan şartlı kabul almış o şekilde vizeye başvurmuştum.Cevap yok konsolosluk/yabancılar polisinden.Mailde attim dönüş bekliyorum. seninde durum aynımı yoksa vizen çıktımı.Çıktıysa eğer hayırlısı olsun.Süreç hakkında beni bilgilendirebilirmisin.Benim bekleyiş 7haftadır sürüyor.

podolski1905

Mesaj gönderen podolski1905 » Pzt Eki 02, 2017 4:54 pm

dennyksk yazdı: Pzr Eki 01, 2017 4:29 pm Selam kardeşim.Ben hala vize için bekliyorum.ben oradan şartlı kabul almış o şekilde vizeye başvurmuştum.Cevap yok konsolosluk/yabancılar polisinden.Mailde attim dönüş bekliyorum. seninde durum aynımı yoksa vizen çıktımı.Çıktıysa eğer hayırlısı olsun.Süreç hakkında beni bilgilendirebilirmisin.Benim bekleyiş 7haftadır sürüyor.
kardeşim ben 8 aydır almanyadayım, clausthalden şartlı kabul alıp geldim dil kursumu bitirdim braunschweige basvurup kabul aldım sonra geçtim braunschweige. Yani benim yabancılar polisim Goslardaydı.

dennyksk

Mesaj gönderen dennyksk » Pzt Eki 02, 2017 6:41 pm

Tebrik ederim kabul için.Üniversiteye mi kabul yoksa yüksek lisans için mi? Bende inşallah umarım bu bekleyiş bir gün olumlu bir şekilde biterse oradayım.O zaman kalacak yer bulmak için gittiğiniz yolu takip ederim bende.Bana yardımcı olabilirsen çok sevinirim.Belkide beraber bile kalabiliriz:)