Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TU Chemnitz

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
overlord35

TU Chemnitz

Mesaj gönderen overlord35 » Cmt Eyl 30, 2017 5:26 pm

Merhabalar chemnitz üniversitesinde makine mühendisliği okumak istiyorum.Üniversite ve bölüm hakkında pek bilgi bulamadım.Bilenler yardımcı olabilirlermi nasıl bir üniversite ?

Ulucan

Re: TU Chemnitz

Mesaj gönderen Ulucan » Cmt Eyl 30, 2017 6:44 pm

Lise 11. sınıftayken Goethe Institut organizasyonuyla davetli olarak TU. Chemnitz'de RoboSchool projesine katıldım. Küçük bir şehrin biraz da dar olanaklı ancak hayli gayretli bir üniversitesi gibi görünmüştü gözüme. Orada eğitim görmek gibi bir düşüncem olmadığı için çok da fikir sahibi olacak kadar incelemiş değilim. Ancak kendisi de Türkiye'den bizim gibi kalkıp Almanya'ya, bu üniversiteye gelen, o zamanlar yüksek lisansını tamamlama aşamasındaki ve proje boyunca bize çok yardımcı olan Tuğba ablayla bir yolunu bulup kontak kurabilseniz o size eminim tüm ayrıntılarıyla anlatacaktır okulunu (https://tr.linkedin.com/in/tu%C4%9Fba-y ... 1-84435666). Heilbronn / Tuğba Yardımcı yazarsanız Facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.

podolski1905

Mesaj gönderen podolski1905 » Cmt Eyl 30, 2017 7:13 pm

üniversiteyi bilmem ama 2 3 kere orda bulundum. Almanyanın en doğusundaki şehirlerden birisi, dolayısıyla ırkcılık fazla

Kullanıcı avatarı
overlord35

Mesaj gönderen overlord35 » Cmt Eyl 30, 2017 7:23 pm

Yorumlarınız için teşekkür ederim.Makine mühendisliği için bana önerebileceğiniz üniversiteler var mı ?