Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Teşekkürler...

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Zohnie2

Teşekkürler...

Mesaj gönderen Zohnie2 » Pzr Tem 02, 2017 1:14 pm

Merhabalar, yoğun bir yılın ardından bu stresli dil, başvuru, resmi işlemler, alışma gibi süreçleri atlatıp bu kış döneminde Almanya daki eğitimime başlıyorum. Burada karşılaştığım hemen her sorunum da aklıma anında burası geldi ve adeta bir uvzum gibi ihtiyaç oldu. Ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım ancak, Almanya ya adım atmadan önce ne yazık ki haberimin olmadığı bu siteden yöneticiler ve içerisindeki diğer yardım sever topluluğa teşekkürü bir borç bilirim. Böylesine zorlu aşamaların olduğu yerde her adım da en ufak detayına kadar bilgiye ulaşabildiğimiz bu sitede emeği hakkı geçen herkesin alnından öperim. Benden sonraki arkadaşlarıma başarılar ve sabırlı olmalarını diliyorum. Bir sonraki sorunum da görüşmek üzere.

Unutmayın o sorduğunuz sorunun cevabını sitede bulabilirsiniz araştırın lütfen... :D

duisburger

Re: Teşekkürler...

Mesaj gönderen duisburger » Pzr Tem 02, 2017 6:37 pm

Biz de sana basarilar dileriz kardesim. Umarim sen de ilerde tecrübelerini yeni arkadaslara aktarirsin.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Teşekkürler...

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Tem 02, 2017 10:27 pm

Basarilar.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com