Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DS 1.Yil Bulusmasi "Katilimci Sayisi"

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Kas 05, 2009 1:24 am

Malesef dimi herkesin bir isi cikti son anda..
Evvet OKEY\'e 5.6.7. yok mu ??

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Kas 06, 2009 12:08 am

evet simdiye kadar kesin katilacak 4 kisi vardi..

2-3 kisi de katilabilecegini soyledi fakat biz zaten kendi aramizda 4-5 kisilik bulusmalari ayda en az bir kez yaptigimiz icin " DS Almanya Bulusmasina " sadece 4-5 kisinin katilmasi da anlamsiz olurdu..

Burdan basta deryasiegen ve mert e cok tesekkur ediyorum.. Bunun disinda zamaninda yardim ettigimiz ve sitede gece gunduz online olan (nankor ) sahislarin da vefa borclari karsisinda gozlerimin yasardigini belirtmek istiyorum..

katilmak icin herseyi yapmaya calisan ama imkanlari el vermeyen diger eyaletteki arkadaslara da tesekkur ediyorum..

Belki baska bi zaman diycem ama baska bi zamana kadar kimler kalir kimler gider kesin olmadigi icin bosa umit de beslemeyelim..

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Kas 06, 2009 1:01 am

Dikkat : Bulusma IPTAL

Bende katilmak icin caba sarfeden arkadaslara tesekkur ediyorum..
Ozellikle bugun duydugum bir soz ise aslinda neden organizasyonun iptal oldugunu acikliyor..
Bir uyemize yonelttigim soru ve cevap ;

Soru : Sitede istedigini alan herkes bir daha geri gelmiyor yada Almanya\'da bulunmalarina ragmen siteyi takip etmiyorlar en azinda bulusmaya gelebilirlerdi neden acaba ?

Cevap : Eeeee Turkischh stil..!

Bunu diyen arkadasta bulusmaya katilmayanlardan..
Yazik ne diyim.

meertt

Mesaj gönderen meertt » Cum Kas 06, 2009 1:05 am

simdi bulusmuyormuyuz yani?

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Cum Kas 06, 2009 9:45 am

[quote]FuNdeRSchatteN tarafindan yazilan metin:
Dikkat : Bulusma IPTAL

Bende katilmak icin caba sarfeden arkadaslara tesekkur ediyorum..
Ozellikle bugun duydugum bir soz ise aslinda neden organizasyonun iptal oldugunu acikliyor..
Bir uyemize yonelttigim soru ve cevap ;

Soru : Sitede istedigini alan herkes bir daha geri gelmiyor yada Almanya\'da bulunmalarina ragmen siteyi takip etmiyorlar en azinda bulusmaya gelebilirlerdi neden acaba ?

Cevap : Eeeee Turkischh stil..!

Bunu diyen arkadasta bulusmaya katilmayanlardan..
Yazik ne diyim.[/quote]

boyle bir platform bu tarz arkadaslara fazla. Bilmiyorum biz bu siteyi boyle olsun diye acmadik. Bu bulusmanin gerceklesmemesinin bizi ne kadar uzdugunu bildirmek istiyorum.

Yalniz sunu da eklemek istiyorum. Bu kesinlikle bizim organizasyon eksikligimizden kaynaklanmiyor. Tamami ile insanlarin umursamazliklarindan kaynaklaniyor. Buradan gelmek icin cabalayan arkadaslara tesekkur ediyorum. Umarim daha saglam insanlar ile yolumuza devam ederiz. Edemezsek de onemli degil kapatir gideriz...

deryasiegen

Mesaj gönderen deryasiegen » Cum Kas 06, 2009 1:10 pm

ya hayir...inanmiyorum..herseyi ona gore ayarlamistim..ve gercekten cok istiyoru gelmeyi.en azindan kucuk capta bisey yapamaz miyiz?
benim bildigim alperayer de gelio mesela.gelecek daha fazla insan olmali..belki bir kac gundur siteye girmiyorlardir.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cum Kas 06, 2009 1:24 pm

derya, biz bigun bizbize bulusma yapariz arkadaslar arasinda.. zaten ayda en az bi kere bulusuyoruz 5-6 kisi.. ben de oyle kendimi bi ay onceden planlamistim.. 8 kasim pazar a izin aldigim icin bugun calismak zorundayim.. gitti sonntagszuschlag:(

sefer57

Mesaj gönderen sefer57 » Cum Kas 06, 2009 5:50 pm

:(evet FuNdeRSchatteN cok haklisin bundan 2 ay once cok aktif gooruyordum siteyi.hatta bu bulusma 100 kisiyi bulur diye dusundum, ama boyle olmasi cok kotu oldu.yani :(

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Kas 06, 2009 5:58 pm

[quote]deryasiegen tarafindan yazilan metin:
ya hayir...inanmiyorum..herseyi ona gore ayarlamistim..ve gercekten cok istiyoru gelmeyi.en azindan kucuk capta bisey yapamaz miyiz?
benim bildigim alperayer de gelio mesela.gelecek daha fazla insan olmali..belki bir kac gundur siteye girmiyorlardir.[/quote]

Gurkan\'in da dedigi gibi ayda en az iki kere zaten boyle kucuk gruplar halinde bulusuyoruz bu sefer sizde gelirsiniz,guzel bir pizzaaa gecesi yapariz _)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Kas 06, 2009 6:04 pm

Bazilari fazla abartiliyo diye dusunebilir...Biz bir yardimlasma sitesinden cok cok daha farkliyiz amacimiz hep bu ayni cizgide kalmak,yani insanlara belirli kaliplar dahilinde ki cevaplari soylemek degil birebir kardesimiz,yakinimiz gibi onlara yardimci olmak..
Cunku Almanya\'a geldiginde zorluk cekenler kurdu bu siteyi,burada cekilen sIkIntIlarI en iyi bilenler..

Ama insanlar bu kardesce yardimlasmayi begenmedi demek,bizde resmi oluruz bi dahakine.Iyi olan insan zaten her sekilde kendisini belli eder,asil kardesligimizde onlara yapariz.