Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Goethe de a1 disinda sinava girilemiyor!

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
kenkogs

Goethe de a1 disinda sinava girilemiyor!

Mesaj gönderen kenkogs » Sal Nis 11, 2017 4:52 pm

B2 sinavi icin goethe istanbulun sitesine girdigimde boyle bir aciklamayla karsilastim. Bu nasil istir? Tarih falanda vermemisler.

Sayın Sınav Katılımcıları,
Goethe Institut İstanbul, sınavlara olan yoğun talep nedeniyle bir sonraki duyuruya kadar Aile Birleşimi kursiyerlerimiz için yapilan A1 Sertifika sınavı dışında, hiçbir sınavı sunamayacağını üzülerek bildiririz.
Sınav kaydı yapılmış olan kişiler ile sınav ücretlerinin iadesi konusunda iletişime geçilecektir.
Sınav tarihleri ile ilgili herhangi bir gelişmede yeniden bir duyuru yapılacaktır.

Bu durumdan dolayı üzüntülerimizi sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.

rozva

Re: Goethe de a1 disinda sinava girilemiyor!

Mesaj gönderen rozva » Çrş Nis 12, 2017 9:04 am

Goethe’nin İstanbul subesi son zamanlarda cok bozmustu zaten. Eger sertifika sinavlari soz konusuysa Ankara (merkez) subesinden sasmamanizi oneririm.

ulashes

Mesaj gönderen ulashes » Çrş Nis 12, 2017 7:13 pm

Evet kapalı goethe istanbul . Bende rozva nın B1 için paylaştığı önerilerine göre çalışayım derken bunu görünce artık diğer kurumlara hazırlanacağım.
Phantasie ist wichtiger als wissen denn wissen ist begrenzt.

nepharyl_

Mesaj gönderen nepharyl_ » Çrş Nis 12, 2017 11:01 pm

Yalnızca Ankara'da A2 ve üstü girilebildiği için kayıtlar da doldu zaten 3 Nisan'da malesef. Ben de geceden bekledim kayıtlar dolarsa diye, sabah 9.30'da açtılar sistemi ve gün sonunda dolmuştu A2 sanırım. İzmir'in tarihi de baya geç sanıyorum. O yüzden Ankara'ya yığılma oldu. :/

mesutzzz

Mesaj gönderen mesutzzz » Çrş Ağu 23, 2017 7:13 pm

Arkadaşlar peki aile birleşimi için gerekli işlemler nelerdir forumda hiç bu başlıga şahıtlık etmedım malesef ?