Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Calisma Izni icin cok onemli!!!!!!!

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
cansu123

Calisma Izni icin cok onemli!!!!!!!

Mesaj gönderen cansu123 » Sal Mar 21, 2017 10:27 pm

Merhaba Arkadaslar
Ben Ocak 2017 bremen universitesine statier olarak geldim ve vize alirken D vize turunde Anmerkungen kisminda Erasmus Praktikant ve "Beschäftigung nur gem. § 15 besuch Aufenthaltsdauer Entspricht Gültigkeit" yaziyor. Bremen universitesinin Hazirlik ogrencisi olarak basvurdum ve kabul edildim Oldenburg ta yasadigim icin gidip Bürger büroya kaydoldum. Ausländer buro vizenim temmuz 15 kadar gecerli oldugu icin oturum izni icin randevuyu vize bitiminden 1 hafta onceye verdi benim esas sorum ben su an mevcut olan d türü vizemle calisabilirmiyim eger hayirsa temmuzdan once calisma icin gerekli evraklari nasil cikaltabilirim yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.
Not benim durumum biraz farkli oldugu icin yeni bir baslik acma geregi duydum simdiden cevaplariniz icin cok tesekkur ederim :D .

duisburger

Re: Calisma Izni icin cok onemli!!!!!!!

Mesaj gönderen duisburger » Sal Mar 21, 2017 11:37 pm

Yahu alakasiz bir baslikta sormusun sonra ayni basligi coook önemli diye 3 farkli forum basliginda neden aciyorsun, bu nasil bir iticiliktir?

podolski1905

Mesaj gönderen podolski1905 » Sal Mar 21, 2017 11:59 pm

cansu123 yazdı:Merhaba Arkadaslar
Ben Ocak 2017 bremen universitesine statier olarak geldim ve vize alirken D vize turunde Anmerkungen kisminda Erasmus Praktikant ve "Beschäftigung nur gem. § 15 besuch Aufenthaltsdauer Entspricht Gültigkeit" yaziyor. Bremen universitesinin Hazirlik ogrencisi olarak basvurdum ve kabul edildim Oldenburg ta yasadigim icin gidip Bürger büroya kaydoldum. Ausländer buro vizenim temmuz 15 kadar gecerli oldugu icin oturum izni icin randevuyu vize bitiminden 1 hafta onceye verdi benim esas sorum ben su an mevcut olan d türü vizemle calisabilirmiyim eger hayirsa temmuzdan once calisma icin gerekli evraklari nasil cikaltabilirim yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.
Not benim durumum biraz farkli oldugu icin yeni bir baslik acma geregi duydum simdiden cevaplariniz icin cok tesekkur ederim :D .
yazıcıdan cıkarabilirsin

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Mar 22, 2017 10:37 am

duisburger yazdı:Yahu alakasiz bir baslikta sormusun sonra ayni basligi coook önemli diye 3 farkli forum basliginda neden aciyorsun, bu nasil bir iticiliktir?
3 den fazlaydi baslik sayisi ve 3-4 alakasiz konu basliginin altina da yazdigi icin banlandi.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

cansu123

Mesaj gönderen cansu123 » Çrş Mar 22, 2017 1:12 pm

duisburger yazdı:Yahu alakasiz bir baslikta sormusun sonra ayni basligi coook önemli diye 3 farkli forum basliginda neden aciyorsun, bu nasil bir iticiliktir?
Sizi saygi ve Terbiyeye davet ediyorum. Sayfada yeni oldugum nasil kullanilmasi gerektigni bilmedigimden 3 sekilde yanlis olarak cikmis!!!!Siz tanimadiginiz bir insanla bu derece dusuk bir dille nasil konusursunuz anlamis degilim!