Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DORTMUND DIL KURSU VE CALISMA IZNI

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
aygiz07

Mesaj gönderen aygiz07 » Pzr Mar 24, 2013 1:29 am

tesekkur ederim...ben pazartesi rp nin kursuna denemek icin gidicem 3 hafta once baslamislar.cok ilerlemisler mi diye bakicam.vhsye de gitcem gorusucem.baska onerebileceginiz kurslar var mi?aktive lernen hakkinda bigisi olan varmi?

bozokkk

Mesaj gönderen bozokkk » Pzr Mar 24, 2013 7:27 pm

Buraya gelmeden once 1-2 ozel kursa bakmistim. Sonra kuzenlerin tavsiyesi ile VHS ye basladim. Acikcasi memnun kaldim ve B1 e de yine VHS de devam edecegim. Sinif arkadaslari da genelde ogrenci veya ogrenci adayi yani belli bir standardi var,iyi. Fiyat olarak da zaten belediye kurumu oldugundan gayet iyi. Saati 2€-2,15€. Intensive (Haftada 20 saat) oldugundan konsoloslukda da bir sorun olmadi. Kisacasi, tecrubeyle sabitttir, tavsiye ederim. En azindan VHS Koln\'u. Cunku diger yerlerdeki VHS ler ile ilgili fikrim yok.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Mar 25, 2013 11:35 am

Aynen VHS Koln bence almanya daki tek vhs ogrenciler icin. Ben de tavsiye ederim.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

wallace

Mesaj gönderen wallace » Cum May 31, 2013 2:56 pm

Mrb ben dortmundda VHS kursu varmi acaba onu soracaktim arkadaslar.tskler

aygiz07

Mesaj gönderen aygiz07 » Sal Haz 11, 2013 1:37 am

Merhaba arkadaslar.ben bir arkadasim icin dortmund astaya gidicem.bugun kolndekii astaya gittim.farkli seyler soyledi.tum astalarin birbiriyle baglantisi yokmu.ayrica dortmund astaya giden arkadaslar yada asta kadar uygun bi kursa giden arkadaslar lutfen benimle iletisime gecsin.arkadasim icin acil kurs kabulu lazim..tesekkurler

tolga61

Mesaj gönderen tolga61 » Pzr Ara 08, 2013 3:21 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

Aynen VHS Koln bence almanya daki tek vhs ogrenciler icin. Ben de tavsiye ederim.[/quote]

Peki arkadaslar ozel kursun ilk ayindan sonra basladiktan sonra volkshochschule (vhs) ye gecebilir miyim Hamburgda boyle bir kurs varsa lutfen bilgilendirin..

syrex

Mesaj gönderen syrex » Pzr Nis 17, 2016 7:10 pm

Dil kursunda calisma izni cikmazsa internet uzerinden upwork.com, freelance.com gibi yerlerde freelance olarak calisilabilirmi ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Nis 18, 2016 10:51 am

Yapabilirsin ama finanzamt tarafindan tespit edilirse vergi odemedigin icin ceza alabilirsin. O yuzden bir baskasinin uzerine yapmaya calis.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com