Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

cok onemli!!!!Türkiyede lisans egitimi yaparken Almanyadaki ünide hazırlık sınıfına başvurma.

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
tommytopal

cok onemli!!!!Türkiyede lisans egitimi yaparken Almanyadaki ünide hazırlık sınıfına başvurma.

Mesaj gönderen tommytopal » Sal Oca 17, 2017 10:07 pm

]Ben Cukurova universitesi ögrencisiyim ve gecen sene mezun olmam gerekirken tek dersten aldim ve onemuzdeki ay subatta tek ders sinavina girip mezun olmayi planliyorum.Suan Almanyanin Bremen kentinde Bremen universitende staj yapiyorum ve burada master yapmak istiyorum fakat masterin dil hazirlik sinavi olmadigi icin ona basvuramiyorum(almanca seviyem A2) onun icin Lisans a basvurup hazirlik ogrencisi statusu alip yeterli almancaya ulastiktan sonra master egitimine baslamayi dusunuyorum.
Okulumun ilgili bolumne gittigimde uni assist uzerinden kayit yapmam gerektigini soylediler fakat uni assist icin gerekli evraklar ve nasil kayit olacagiom hakkinda vilgi edinmek istyorum .

Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim

Saygilarimla

duisburger

Re: cok onemli!!!!Türkiyede lisans egitimi yaparken Almanyadaki ünide hazırlık sınıfına başvurma.

Mesaj gönderen duisburger » Çrş Oca 18, 2017 9:41 am

Uni-assist in sitesinde yaziyor. Önce hesap aciyorsun sonra basvuru yapiyorsun online ve evraklarini uni assist e gönderiyorsun postayla o kadar.