Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dsh Vorbereitungskurs Frankfurt

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
ffmelihads77

Dsh Vorbereitungskurs Frankfurt

Mesaj gönderen ffmelihads77 » Sal Oca 03, 2017 4:03 pm

Arkadaşlar merhaba ben kasımda testdafa girdim tam 1 senemi doldurmuştum frankfurtta ve 4344 aldım hören kısmında şanssızlık oldu diyelim kendime güveniyordum aslında. Neyse bu sonuçla yaz dönemi için Goethe Uni ye başvurumu yapacağım ve diyorlar ki hepsi 4 olmadığı için DSH yazmak zorundasın şubatın ortalarında bir sınav varmış ona çağıracaklar geçersem nisanda başlayabileceğim. Benim için çok önemli bu sınav çünkü geçemezsem hem dönem kaybederim hem de Kış Sömestrı notlar daha yüksek girememe şansım var büyük sıkıntı olur yani bu sınavı öyle yada böyle geçmeliyim. Sizden ricam, Dsh ile ilgili hiç bir fikrim yok testdaf vorbereitungkurs yaptım ama dsh için artık çok geç yaklaşık 35-40 gün var sınava. Evde hazırlanacağım bana güzel bir kitap önerebilecek var mı lütfen veya önceden goethede yada Fh Frankfurtta bu sınava girmiş kişiler varsa kursta hangi kitap kullanılıyor bilgi verebilecek birileri.. DSH hakkında her şeye açığım bilgili olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim teşekkürler şimdiden..

burak0992

Re: Dsh Vorbereitungskurs Frankfurt

Mesaj gönderen burak0992 » Sal Oca 03, 2017 9:05 pm

Frankfurtta DSH-Crashkurs varsa oraya yazılabilirsin.
Be different,make a difference...