Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

*Munih\'te kalacak yer*

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
hohori

*Munih\'te kalacak yer*

Mesaj gönderen hohori » Çrş Eki 07, 2009 9:58 pm

Arkadaslar munihe 30 eylulde geldim bu tarihe kadar otel motel idare ettim. TU\'da Erasmus ogrencisiyim. Bir arkadasimla beraber ev ariyoruz. uygun secenekleri ve tavsiyelerinize ihtiyac var.

Iletisim icin: 0176 77 57 54 57

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

*Munih\'te kalacak yer*

Mesaj gönderen Physiker » Prş Eki 08, 2009 2:35 pm

erasmus ogrencisiysen aslinda kalacak yerinin coktan ayarlanmis olmasi gerekiyordu.. seni yollayan erasmus burosuyla yani turkiyedeki bir gorus ve munchen deki studentenwerk e git, erasmus ogrencilerine kesinlikle yer verilmis olmasi gerekiyor , mecburlar !!!

anail

*Munih\'te kalacak yer*

Mesaj gönderen anail » Pzr Kas 21, 2010 12:18 pm

hayir erasmus ogrencilerine yurt bulmaya mecbur degiller. her okulun erasmus ogrencileri icin ayirdigi belirli sinirda yurt imkani var. gelen ogrenci sayisi fazla oldugu icin cekilisle yurt dagilimi yapiliyor. sansin varsa kapiyorsun eger yoksa kendi basinin caresine bakiyorsun.
gocebe

Keita

*Munih\'te kalacak yer*

Mesaj gönderen Keita » Pzr Kas 21, 2010 6:37 pm

[quote]anail tarafindan yazilan metin:
hayir erasmus ogrencilerine yurt bulmaya mecbur degiller. her okulun erasmus ogrencileri icin ayirdigi belirli sinirda yurt imkani var. gelen ogrenci sayisi fazla oldugu icin cekilisle yurt dagilimi yapiliyor. sansin varsa kapiyorsun eger yoksa kendi basinin caresine bakiyorsun. [/quote]

ben 6 ay erasmus ogrencisi olarak Dresden de kalmistim :) o zaman bize soylenen ve imzaladigimiz kagitta universitenin yurtlarinda bir yer ayrilacagi vardi. Bildigim kadariyla hepsi de oyle