Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

sadece dil kursu icin almanya vizesi

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
esinties

Mesaj gönderen esinties » Çrş Eyl 26, 2012 1:11 am

benim anladigim o sekildeydi. sonucta 1 senelik kayit olucaksin. yinede arastir ben 1 senelik bloke hesabi duyunca vazgectim dil kursu vizesine basvurdum

taytay

Mesaj gönderen taytay » Çrş Eyl 26, 2012 1:18 am

[quote]kadir12 tarafindan yazilan metin:

1 senelik bloke hesap gostermeyi dusunuyorum, imkanim var ama birseyi anlamadim, bloke hesap gostersem de 1 senelik bir kurs mu almam gerekecek?[/quote]

Bak sana soyle aciklayayim. Bende 1 senelik bloke hesap icin para yatirdim. Ancak benim A2 seviyede almancam var ve B1,B2,C1 dil egitimini 6 ayda aldiktan sonra DSH\'i vermeyi amacliyorum.

Sonuc olarak 1 yillik bloke hesap parasini yatirmalisin ama hemen 1 yillik dil okulu icin kayit yaptirmak zorunda degilsin.

Senin su an almancan ne seviyede?

kadir12

Mesaj gönderen kadir12 » Çrş Eyl 26, 2012 1:19 am

dediginiz gibi ben yine de arastirayim, boyle bir sart varsa, ben yaklasik 6 aydir Turkiye\'de Almanca kursuna gidiyorum, A2 seviyesini bitirdim ama belge almadim.Almanyaya gidisimden itibaren 6 aydan az bir surede testDAFi gecmem lazim. 1 senelik kurs garantisi yerine gidip donup tekrar basvurmam daha mantikli.