Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke Hesap Nasil Acilir ? - 3 -

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Pzt Ağu 22, 2011 10:54 pm

almancayi verebilirsin ve 3. bir sahisa yetki verceksen onun bilgilerini yaziyorsun oraya oyle bi olayin yoksa bos birak..

fatridvan

Mesaj gönderen fatridvan » Çrş Ağu 24, 2011 6:13 pm

bloke hesap basvuru formlari bankaya mail atdiktan kac gun sonra gelir mailimize? 1 hafta oldu mail i bankaya yollayali

fatridvan

Mesaj gönderen fatridvan » Çrş Ağu 24, 2011 8:34 pm

[quote]sedif tarafindan yazilan metin:

[quote]fatridvan tarafindan yazilan metin:

bloke hesap basvuru formlari bankaya mail atdiktan kac gun sonra gelir mailimize? 1 hafta oldu mail i bankaya yollayali[/quote]
Yeniden yollayin.[/quote]

4 gun once tekrar yollamistim. bakalim onumuzdeki gunlerde gelecekmi.

herbert

Mesaj gönderen herbert » Çrş Ağu 24, 2011 8:54 pm

guncel formlar ihtiyaciniz varsa bende var gonderebilirim mailinize

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Prş Ağu 25, 2011 2:39 am

Bugun itibariyle formlari yollayali 21 gun oldu hala ses yok deutschbanktan millete 2 haftada acilir bizde daha tik yok iyice bahtsiz bedevi olduk zaten:zoh

fatridvan

Mesaj gönderen fatridvan » Prş Ağu 25, 2011 4:36 am

[quote]bjk_oguz tarafindan yazilan metin:

Bugun itibariyle formlari yollayali 21 gun oldu hala ses yok deutschbanktan millete 2 haftada acilir bizde daha tik yok iyice bahtsiz bedevi olduk zaten:zoh[/quote]

bende buna benzer sansizliklara maruz kaliyorum hmmm nese gec olsun guc olmasin (:

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Prş Ağu 25, 2011 8:30 pm

bloke hesapci arkadaslarim yarin izmir konsolostluguna gidiyorum islemleri onaylatmaya bloke hesap icin hangi belgeler lazim bi yazarmisiniz ..? ayrica 5.sf daki bloke hesap miktarini ve her ay kac cekecegmizi biz yazmiyoruz degilmi arkadaslar ? lutfen en kisa zamanda net cevaplar bekliyorum cunku yarin sabah konsolostluga gidiyorum
[center]Guzel Gunler Zorlu Duraklardan Gecer..[/center]

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Prş Ağu 25, 2011 11:51 pm

ayrica formlarla birlikte pasaportunu goturmeyi de unutma birde 20 euro var tabi..

fatridvan

Mesaj gönderen fatridvan » Cum Ağu 26, 2011 4:31 pm

[quote]foton tarafindan yazilan metin:

"Daha sonra size bu adresten sperrkonto ile ilgili basvuru formu geliyor.. formu eksiksiz olarak dolduruyoruz fakat imza kisimlarini bos birakiyoruz..Bu kisimlari daha sonra basvuru yapacaginiz konsoloslugun hukuk bolumunde gorevli gozetiminde imzaliyorsunuz..
(bir kac gune kadar formu da burda yayinlayacagiz nasil dolduruldugunu )
Yani formu internetten indirmek yeterli degil,imzalatmak icin onceden konsolosluga gitmeniz gerekmektedir daha sonra posta ile Almanya\'da ki adrese gonderiyorsunuz.

* Hukuk bolumune gitmek icin randevu almaniza gerek yoktur
* Islem ucreti olarak yaninizda 20 Euro bulundurmayi unutmayin..
Tum islemler bittikten sonra Bloke Hesap formlarini asagidaki adrese yollayacaksiniz"

cuma gunu buyukelcilige gittim,bloke hesap formu imzalamk icin de onceden randevu almak gerektigi soylendi bana. acaba bir yanlis anlasilma mi var diye merak ediyorum. son zamanlarda ankaradan bloke hesap formu imzalatmaya giden var mi?
[/quote]

hadi ya randevumu alacaz simdi bi form onaylatmaya ..

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cum Ağu 26, 2011 5:28 pm

diger konsolosluklari bilmiyorum ama istanbul kons. icin randevu almana gerek yok.. yalniz sabah git 9 10 gibi kapaniyor cunku..

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cum Ağu 26, 2011 11:08 pm

sedif orda virgul koymayi unutmusum yanlis anlasilmis sabah 9 10 gibi git demek istedim;)

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Sal Eyl 13, 2011 5:47 pm

Bloke hesab IBAN numaram acilmis yarin Garanti bankasindan parayi yatiracagim :D surecten bahsedersem 8 eylulde belgelerini teslim aldik diye mail atmislardi yani 5 gunde IBAN acildi :L

mehmetcobanlar

Mesaj gönderen mehmetcobanlar » Çrş Eyl 14, 2011 5:17 pm

bugun garanti bankasina 8000 euroyu Swift yaptirmaya gittim.Musteri temsilcisi bana verilen numaralardan sadece IBAN ve Bank ID code\'u kullandi parayi havale ettigini ve dekontunu verdi.sormak istedigim IBAN ve Bank ID code uzerinden yatmasi yeterlimidir ? daha ayrintili ( account number..branch number ..bank code ) bilgilerini almadida..ayrica para yattikdan hemen sonra bir mail geliyormu paraniz yatti hesabinizi acacagiz 3-5 gune gibisi ? :( bana bi mail gelmedide

bjk_oguz

Mesaj gönderen bjk_oguz » Pzt Eyl 19, 2011 1:24 am

iban ile oluyor merak etme cumaya kadar mail gelir hesaba gecti diye.

de_rastic

Mesaj gönderen de_rastic » Sal Eyl 27, 2011 1:09 am

arkadaslar guncel deutsche bank basvuru formu ektedir. :) https://docs.google.com/viewer?a=v&pid= ... 3&hl=en_US

de_rastic

Mesaj gönderen de_rastic » Sal Eyl 27, 2011 1:12 am

elimde para yatirdigima dair bir dekont var..ve is bankasinin bana mail yolu ile gonderdigi 250 euro*6 ay seklinde aciklamali bir metin var..bunu imzalatirmam gerekli mi?

JasP

Mesaj gönderen JasP » Çrş Eki 12, 2011 12:26 am

[quote]mehmetcobanlar tarafindan yazilan metin:

Bloke hesab IBAN numaram acilmis yarin Garanti bankasindan parayi yatiracagim :D surecten bahsedersem 8 eylulde belgelerini teslim aldik diye mail atmislardi yani 5 gunde IBAN acildi :L[/quote]

Belgelerinizi teslim aldik diye mail gonderiyorlar mi normalde?? Ben oyle bir mail almadim ama ulasmis olmaliydi simdiye kadar diye dusunuyorum hmmm

FarukDemir

Mesaj gönderen FarukDemir » Çrş Eki 12, 2011 12:29 am

Bana da gelmedi oyle bir mail. Ama kargo takip sistemine gore ulasmis gozukuyor 12 gun once.. Senin kac gun oldu JasP?
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

JasP

Mesaj gönderen JasP » Çrş Eki 12, 2011 12:56 am

Ben belgelerimi almanyaya giden bi arkadasim araciligiyla gonderdim, o da almanyaya gidince hamburg\'a postaladi. Normalde postalar almanya icinde 1 gunde yerine ulasiyormus, o da ayin 8\'inde postalamisti, arada haftasonu oldugu icin ayin 10-11\'i gibi ulasmis olmasi gerekir..

FarukDemir

Mesaj gönderen FarukDemir » Çrş Eki 12, 2011 1:00 am

Son gunlerde mail attim birkac kez, ama cevap vermediler, beklemekten baska caremiz yok gibi :|
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

Kilitli