Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sifir Almanca ile Sartli Kabul Hakkinda

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Alp06

Mesaj gönderen Alp06 » Cum Eki 28, 2016 12:56 am

[quote]Acerencan tarafindan yazilan metin:

[quote]yilmazsln tarafindan yazilan metin:

inan almanca a1 almak hic zor degil notuna bakilirsa basarili bir ogrencisin eger bi tabanin varsa 2 aya cok rahat a1 alirsin. bence sifir almanca ile sartli kabul veren unilere basvur ama o surede a1 i al . yoksa vizede basvuru yaparken karsi tarafa seni zorlama firsati vermis olursun.[/quote]

Zorlama derken neyden bahsediyorsunuz? Gorusme sirasinda almacamizi olcmelerinden mi?[/quote]

Cani isterse yapar..isini garantiyevalma kisminda bi fikir bu..

Mkyc01

Mesaj gönderen Mkyc01 » Cum Eki 28, 2016 2:31 am

Otostop cekerek yol maliyetini sifira indirebilirsin :D
Aller Anfang ist schwer.

gunerkls

Re: Sifir Almanca ile Sartli Kabul Hakkinda

Mesaj gönderen gunerkls » Sal Kas 22, 2016 8:47 pm

Merhabalar,

arkadaşın sormuş olduğu ama cevabı alınamamış şu sorunun cevabını bende merak ediyorum : )

? - Bu okullara basvuru yaparken, internet sitelerinde sartli kabul basvurusu gibi ayri bir bolum mu oluyor yoksa ben dil belgem haric tum belgelerimle normal bir sekilde basvuru yapiyorum onlar bana dil belgesi haric diger belgelerim tam ve kabul edilebilir durumda oldugu icin sartli kabulmu veriyor.

Yurtdışı eğitim firmalarıyla görüştüm hepsi para tuzağı. Deli gibi para istiyorlar, başka bir yerden de yaş (28) ve eğitime çok ara vermiş olduğum için (8 sene kadar) vize şansımın çok düşük olduğu söylendi. Ben yinede en azından kendi çabamla uğraşmak istiyorum. O yüzden bu sorunun cevabını bulabilmem benim için önemli.
Şimdiden teşekkürler.

Deniz2051

Re: Sifir Almanca ile Sartli Kabul Hakkinda

Mesaj gönderen Deniz2051 » Sal Kas 22, 2016 9:36 pm

gunerkls yazdı:Merhabalar,

arkadaşın sormuş olduğu ama cevabı alınamamış şu sorunun cevabını bende merak ediyorum : )

? - Bu okullara basvuru yaparken, internet sitelerinde sartli kabul basvurusu gibi ayri bir bolum mu oluyor yoksa ben dil belgem haric tum belgelerimle normal bir sekilde basvuru yapiyorum onlar bana dil belgesi haric diger belgelerim tam ve kabul edilebilir durumda oldugu icin sartli kabulmu veriyor.

Yurtdışı eğitim firmalarıyla görüştüm hepsi para tuzağı. Deli gibi para istiyorlar, başka bir yerden de yaş (28) ve eğitime çok ara vermiş olduğum için (8 sene kadar) vize şansımın çok düşük olduğu söylendi. Ben yinede en azından kendi çabamla uğraşmak istiyorum. O yüzden bu sorunun cevabını bulabilmem benim için önemli.
Şimdiden teşekkürler.
Genelde başvuru yaparken bazı üniversiteler belirtiyor. Almanca şartımız bu, duruma göre şartlı kabul veriyoruz diye. Bazıları da, biz Almanca kursu veriyoruz, oraya başvurun der.