Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Is Mulakati ve Stajyer Maaslari

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
muris01

Mesaj gönderen muris01 » Prş Mar 10, 2016 2:21 am

[quote]welly275 tarafindan yazilan metin:

hadi ya ben yanlis bolumu okudum o zaman. projeyonetimi habercilik falan yaziyodu okudugum yerde bolum aciklamasi olarak :)

o zaman bu soylenen ucret cok cok cok az. ben kendim gorusuyo olsam reddetme ihtimalim daha yuksekti. bu firmayla hemen imzalama sozlesmeyi. 1 haftayi gecmeyecek kadar sure iste dusunmek icin, bu arada diger firmalarla gorus basvur, ses cikmazsa kabul et orayi, sozlesmenin gelmesi birkac gun hatta buyuk firmalarda 5 gune kadar surer. geldikten sonra biraz gec gonder sozlesmeyi al sana nisan 1 e kadar sure :) baska yer bulursan bu arada direk vazgec imzalama.[/quote]

Arastirma konularini linkte gorebilirsin PPPP
https://www.tu-chemnitz.de/mb/PrintMedi ... nen_en.php

Ucret kesinlikle az. Ust donemden 4 kisiyle konustum Mindestlohn calismislar ve 1 kisi de su an saati 14.5€\'ya calisiyor. Yine de yarin sabah kabul ettigime dair mail gondermeyi dusunuyorum. 3 ay idare edilebilir, belki daha sonraki basvurular icin iyi bir referans olur PPPP

Cevap veren ve yardimci olan herkese tesekkur ederim. Iyi forumlar! PPPP

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Prş Mar 10, 2016 6:56 pm

PPPP