Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

vizem cikti!!!!!!!!!!!!!:-)

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
hedosss

Mesaj gönderen hedosss » Cum Ağu 14, 2009 9:44 pm

28 gun oldu hala bir cevap yok anrakarayi arayip sorsammi diye dusunuyorum ama gfirca yemekte istemiyorum :help

yorumcu

Mesaj gönderen yorumcu » Cum Ağu 14, 2009 11:44 pm

[quote]Mechanical tarafindan yazilan metin:
[quote]yolcu54 tarafindan yazilan metin:
mechanical sen hangi sehirdesin simdi? lisans egitimi icin mi almanyadasin?[/quote]

dostum ben 24unde dusseldorfa gidecegim insallah.suan memleketteyim alanyadayim.10 gun sonra gidiyorum almanyaya.vizemin ilk baslangic tarihi 24 agustos.hayir master icin gidecegim.ama master kabulum henuz yok..ben oraya gelince unileri arastirip uygun olanina basvuracagim.transkriptim ve diplomam elimde.
sen master yapiyordun orda demi..tavsiyelerin var mi uni seciminde[/quote]
benimde master. ben elektrotechnik okuyorum. sen ne masteri yapacaksin burda. tavsiye icinse hele bir gel ondan sonra konusuruz o konulari

Mechanical

Mesaj gönderen Mechanical » Cmt Ağu 15, 2009 7:13 pm

ben maschinenbau, mechatronik yada fahrzeugtechnik dusunuyorum.ilk tercihim maschinenbau cunku trde makine muh bitirdim.bi ihtimal diger iki secenege kabul edilebilirim.oraya gelince tam olarak arastiracagim bunlari.

bir de konu disi bi soru soracagim.internetten baktigimda 200 euro olan bilet fiyati,seyahat firmasina gittigimde 250-260 euro olabiliyor.bu nasil is? acaba biletleme fiyati mi o kadar pahali?

xstern

Mesaj gönderen xstern » Cmt Ağu 15, 2009 7:51 pm

vize aldiktan sonra maximum ne kadar sure sonra yurtdisina cikiliyo? ornegin benim agustos ortasi yurtdisina cikmam gerekiyo, ama ben vizeyi agustos basi aldim. bu mumkun mu??

Mechanical

Mesaj gönderen Mechanical » Cmt Ağu 15, 2009 8:57 pm

max ne kadar bilemem ama 2 hafta gec cikmanda sorun olacagini sanmiyorum.