Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Galatasaray-Fenerbahce Randevusu

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Nis 13, 2009 10:05 pm

:lankarica hareketler =) ayy cok hossun ..

yalniz emre asik luganonun karnini isirmis bilmem gordun mu =)

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzt Nis 13, 2009 10:06 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:
:lankarica hareketler =) ayy cok hossun ..

yalniz emre asik luganonun karnini isirmis bilmem gordun mu =)[/quote]

:D mumkun mu oyle bir sey... :D

der Nordostwind

Mesaj gönderen der Nordostwind » Sal Nis 14, 2009 2:57 pm

ben olcam su sabriyi birak gs kadrosunda pafta bile oynatmam...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Nis 14, 2009 3:51 pm

sabri bence genelde centilmen bi futbolcu.. simdiye kadar direk olarak bi kirmizi kart aldigini bilmem.. veya birine kasitli faul yaptigini da gormedim.. fb macinda emreyle ikili mucadele sonucu carpistilar, emre belozoglu gitti reklam panolarina carpti, sabri gidip kaldirmak istedi ama sabriye agza alinmayacak sekilde kufur edince cocuk da sinirlendi haliyle..

emre gibi karaktersiz bi adam dururken, hatta onu cikarip milli takim kaptani bile yapanlara hesap sormak lazim.. o kadar cirkef ki, milli takim formasiyla kendini elestren gazetecilere el kol hareketi yapar, ben galatasayliyim der olene kadar gider fener formasi giyer, aslinda ben fenerliydim der =) sahada kucuk bi kivilcimlanma olsa 50 metre depar atar karsidakilere saldirir.. ayrica emre nin gs den ayrildiktan sonra bi sezon 15 mac oynadigini goren varmi biyerlerde :(

Serhan

Mesaj gönderen Serhan » Sal Nis 14, 2009 4:09 pm

[quote]sabri bence genelde centilmen bi futbolcu.. simdiye kadar direk olarak bi kirmizi kart aldigini bilmem.. veya birine kasitli faul yaptigini da gormedim.. fb macinda emreyle ikili mucadele sonucu carpistilar, emre belozoglu gitti reklam panolarina carpti, sabri gidip kaldirmak istedi ama sabriye agza alinmayacak sekilde kufur edince cocuk da sinirlendi haliyle..

emre gibi karaktersiz bi adam dururken, hatta onu cikarip milli takim kaptani bile yapanlara hesap sormak lazim.. o kadar cirkef ki, milli takim formasiyla kendini elestren gazetecilere el kol hareketi yapar, ben galatasayliyim der olene kadar gider fener formasi giyer, aslinda ben fenerliydim der =) sahada kucuk bi kivilcimlanma olsa 50 metre depar atar karsidakilere saldirir.. ayrica emre nin gs den ayrildiktan sonra bi sezon 15 mac oynadigini goren varmi biyerlerde[/quote]
sonuna kadar destekliyorum abi...
PAraya oynayan biri emre yere dusuyo reklam panolarina kadar surukleniyo sabri el uzatiyo kaldirayim diye emre hareket yapiyo...
e sabride hakli yani... ona buna hakaret eder macta laf atar el kol hareketleri kufurler derken ancak fener gibi bi takimda yer bulabildi kendine... Ingiltereden niye kovuldu acep...

hoze1905

Mesaj gönderen hoze1905 » Sal Nis 14, 2009 7:33 pm

objektif bakalim olaylara emre asik(eskiden) ve sabrinin cok cirkeflik yaptigini ben bir galatasarayli olarak kabul ediyorum ama galataraya gelmis gecmis tum cirkef diye adlandirilan futbolcularin toplami bile LUGANO ya yaklasamaz bu nasil bir pislikdir yaa anlamak mumkun degil emre bolezoglunun sabriye ettigi kufur direk belli oluyo kameralardan ee volkan demirele laf bile bulamiyorum zaten deamli gsyi yenen kadrolarda olmasina ragmen bu eziklik niye anlamak mumkun degil. Millet ardaya laf soyluoda arda kac kez bole bir olaya karisti daha once sadece birkere oda uefa macinda bir kafa atti toplan 4 senede 2 hareket ki ikinciside semih gibi sevdiim efendi bir oyuncu tahrik etti ardayi hee sonucda herkes hatali boyle bir derbi yakismadi iki buyuk kulube ama LUGANO gibi bi terbiyesize prim yaptirmamali fenerbahce derhal kovulmali 2.5 senedir yeter yaptiklari ayip artik her mac bide yaa antalyaya da bjkyada gs yede arsenalede herkese bole sorunlu bi adam bu.... insallah dogru durust mac sonunda birbirimizi kizdiracagimiz :) daha guzel derbilere

hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Çrş Nis 15, 2009 6:28 pm

Bir fenerli olarak;
Once kendi takimimi, sonra Galatasaray\'i kiniyorum..!
Futbolu bayagi hale getirdiler.. Taraftalarda kufurler, kavgalar yetmiyordu da simdi futbolcular da basladi.. Hem kendilerini hem takimlarini bu duruma dusurmemeliydiler..!