Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg essen sartli kabul hk

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mimariçe

Re: Duisburg essen sartli kabul hk

Mesaj gönderen mimariçe » Sal Oca 03, 2023 8:54 am

Computer_Berkay yazdı: Pzt Oca 02, 2023 9:34 pm Selam tekrar uni bir sey paylasmadi henüz de ben siteye bakip gördüm. Suraya bir mail atin isterseniz simdilik baska yeni mail adresi gelirse yine paylasacam :D
international@uni-due.org

https://www.uni-due.org/international-o ... nbewerber/
Teşekkürler buraya da mail atayım bugün

civilheros

Mesaj gönderen civilheros » Prş Oca 05, 2023 11:42 am

Merhaba arkadaşlar, duisburg essen üni inşaat mühendisliği şartlı kayıt ile başvuru yapmak istiyorum. Forumdan takip ettiğim kadarıyla şuan sitelerinde sorun yaşanıyor. İnternette araştırdım ancak net bir bilgiye ulaşamadım. Üniversitenin inşaat mühendisliği yüksek lisansı için şartları nelerdir? Bakabileceğim bir link paylaşabilir misiniz?
Yaşım 32, almancam hiç yok. (kabul alırsam vize başvurusuna kadar kursa gitmeyi düşünüyorum) ingilizcem B1 seviye. Lisans not ortalamam 2,50 Kabul alma şansım nedir? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

mimariçe

Mesaj gönderen mimariçe » Prş Oca 05, 2023 11:52 am

civilheros yazdı: Prş Oca 05, 2023 11:42 am Merhaba arkadaşlar, duisburg essen üni inşaat mühendisliği şartlı kayıt ile başvuru yapmak istiyorum. Forumdan takip ettiğim kadarıyla şuan sitelerinde sorun yaşanıyor. İnternette araştırdım ancak net bir bilgiye ulaşamadım. Üniversitenin inşaat mühendisliği yüksek lisansı için şartları nelerdir? Bakabileceğim bir link paylaşabilir misiniz?
Yaşım 32, almancam hiç yok. (kabul alırsam vize başvurusuna kadar kursa gitmeyi düşünüyorum) ingilizcem B1 seviye. Lisans not ortalamam 2,50 Kabul alma şansım nedir? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba
Biz de Computer_Berkay ın yolladığı yere mail attık. Dönüş sağlıyorlar. Sizde oraya yazabilirsiniz. Bize online başvuru olmadığını posta ile gerekli belgeleri yollamamızı söylediler.

civilheros

Mesaj gönderen civilheros » Prş Oca 05, 2023 3:01 pm

mimariçe yazdı: Prş Oca 05, 2023 11:52 am Merhaba
Biz de Computer_Berkay ın yolladığı yere mail attık. Dönüş sağlıyorlar. Sizde oraya yazabilirsiniz. Bize online başvuru olmadığını posta ile gerekli belgeleri yollamamızı söylediler.
Cevap için teşekkür ederim. Mail yolladım ama şuan tatildeler sanırım. Otomatik cevap verdiler. Açıkcası şartları sağlayıp, sağlayamadığımı merak ediyorum. Kabul alan arkadaşlar belki yardımcı olabilirler. Duisburg olmazsa bile başka ünversite önerisi de alabilirim.