Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tesekkurler Profane

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Tesekkurler Profane

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Tem 17, 2016 10:36 am

Ozellikle son donemlerde sitemizde surekli aktif olan ve nerdeyse hemen hemen herkese yardim etmeye calisan uyemiz "Profane" ye DS yonetimi adina tesekkurlerimi sunarim.

Su yogun gunlerde gercekten uzerimizden buyuk bir yuk aldigini belirtmek isterim. Umarim kendisi yine uzun sure sitemizde bu sekilde aktif olur.

Ayni sekilde yine surekli olarak online olup yeni gelen uyelere yardimci olmaya calisan pardon ve technonur a da tesekkur etmek isterim. Sayinizin artmasini diliyorum.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

technonur

Tesekkurler Profane

Mesaj gönderen technonur » Pzr Tem 17, 2016 1:55 pm

biz tesekkur ederiz boyle bi platformu bize sundugun icin :) ufakta olsa yardimlarimiz dokunuyorsa ne mutlu bize

Profane

Tesekkurler Profane

Mesaj gönderen Profane » Pzr Tem 17, 2016 3:41 pm

Ben Almanya\'ya gelirken bana yapilan yardimlari ancak bende baskalarina yardimci olarak odeyebilecegimi dusunuyorum.Keske daha cok ve daha dogru bilsem de daha verimli olabilsem.Bu guzel mesaj icin ben cok tesekkur ederim. :)