Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

uni-assist basvuru durumu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
oguzzhany

Mesaj gönderen oguzzhany » Cmt Tem 16, 2016 2:15 am

merhaba arkadaslar. ben bi universiteye basvurdum uni-assist uzerinden. universitenin websitesinde fiziksel copy gerekmiyor basvururken diye kalin harflerle yazilmis. istenen belgeleri hazirladim scan ettim, parayi da gonderdim uni assiste bu hafta ve 1-2gun icinde application olduguna ve paranin gittigine dair mail aldim ama basvuru durumunda herhangi bi degisiklik olmadi, sadece para odendigi icin "yes" olarak degisti ucret kismi. hala "processing not yet started" yaziyor. 15 temmuz son basvuruydu ve ben bu hafta icinde herseyi ilettim (11-12 temmuz gibi). acaba hakkim yandi mi? yoksa okula iletilir mi basvurum?

basvurdugum okul: Rhine-Waal University of Applied Sciences. ( fiziksel olarak hic birsey gondermedim cunku sitesinde online application\'in yeterli oldugu ve hard copy\'nin gerekmedigi kalin ve buyuk harflerle)

Profane

Mesaj gönderen Profane » Cmt Tem 16, 2016 2:23 am

Onun sadece Almanlar icin olmadigina emin misin?Cunku bizim basvurumuz uni-assist uzerinden yapiliyor.
Evraklar o tarihte gittiyse kendi tecrubeme dayanaraktan isleme aliyorlar.Bende yaz somestiri icin 4-5 gun once gondermistim ama isleme aldilar.O yazi degismiyor.Degistigi anda zaten hersey bitmis oluyor,hallolmus oluyor.

oguzzhany

Mesaj gönderen oguzzhany » Cmt Tem 16, 2016 2:26 am

[quote]Profane tarafindan yazilan metin:

Onun sadece Almanlar icin olmadigina emin misin?Cunku bizim basvurumuz uni-assist uzerinden yapiliyor.
Evraklar o tarihte gittiyse kendi tecrubeme dayanaraktan isleme aliyorlar.Bende yaz somestiri icin 4-5 gun once gondermistim ama isleme aldilar.O yazi degismiyor.Degistigi anda zaten hersey bitmis oluyor,hallolmus oluyor.[/quote]

dostum zaten uni-assist uzerinden yaptim ben herseyi :) tum internasyonel basvurular icin uni-assist gerektigi yaziyor zaten okulun sitesinde.

Profane

Mesaj gönderen Profane » Cmt Tem 16, 2016 2:55 am

Onu kastetmedim ama ben.Online basvuru sistemi kendi vatandaslari icindir ve orada genelde kagit,posta istenmez.Ama yabanci ogrenciler icin belediyede onaylanmadiktan sonra baska kopyalar bile kabul edilmezken sadece tarama bana dogru gelmedi.
Umarim oyledir de isin ugrasmadan hallolur.Iyi dilekler diyelim.

technonur

Mesaj gönderen technonur » Pzr Tem 17, 2016 1:51 pm

normalde benim bildigim onayli kopyalari uni-assiste gonderdikten sonra isleme aliniyor senin online olarak yukledigin belgeler sadece onlarin islerini kolaylastirmak adina diye biliyorum.