Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Blok Hesap

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ersin35

Blok Hesap

Mesaj gönderen ersin35 » Sal Haz 28, 2016 10:28 pm

Izmir konsoloslugundan baktim 1.imza tasdiki 2.pasaportun tasdiki diyor bunlar ne oluyor ve blok hesap acmak icin universite kabul kayiti isteniyormu.

denizzz

Blok Hesap

Mesaj gönderen denizzz » Sal Haz 28, 2016 11:15 pm

Hayir bloke hesap formlarini doldurup pasaport fotokopisi ile birlikte konsolosluga onaylatip DB ye gonderiyorsun daha sonra hesabin acildigina dair bir onay maili geliyor.

ersin35

Blok Hesap

Mesaj gönderen ersin35 » Çrş Haz 29, 2016 6:15 pm

tesekkur ederim :)izmir konsoloslugunda yaziyordu dikkatimi cekti.

Heroturk1991

Blok Hesap

Mesaj gönderen Heroturk1991 » Prş Haz 30, 2016 11:24 am

garantor kagidi alma sansin varsa bununla hic ugrasma zaman kaybi

emreyurt

Blok Hesap

Mesaj gönderen emreyurt » Cum Tem 01, 2016 2:02 am

[quote]Heroturk1991 tarafindan yazilan metin:

garantor kagidi alma sansin varsa bununla hic ugrasma zaman kaybi[/quote] Bloke hesap , garantorden daha garanti diye biliyorum.
Simdi Sen Yolcusun Baska Kollara, Simdi Ben Yolcuyum Mechul Yollara

emreyurt

Blok Hesap

Mesaj gönderen emreyurt » Cum Tem 01, 2016 2:04 am

[quote]denizzz tarafindan yazilan metin:

Hayir bloke hesap formlarini doldurup pasaport fotokopisi ile birlikte konsolosluga onaylatip DB ye gonderiyorsun daha sonra hesabin acildigina dair bir onay maili geliyor.[/quote] bloke hesap actirdim dun. ama ben yollamadim forumlari. zaten 2 tane kagit veriyorlar. isleminiz alindi diye. bankaya bildiriyolar. ve tanidigim arkadasta yollamamis acilmis hesabi. zaten konsoloslukta da gonderin yazmiyo. 20 euro ya is tamam.

emreyurt

Blok Hesap

Mesaj gönderen emreyurt » Cum Tem 01, 2016 2:08 am

[quote]ersin0035 tarafindan yazilan metin:

Izmir konsoloslugundan baktim 1.imza tasdiki 2.pasaportun tasdiki diyor bunlar ne oluyor ve blok hesap acmak icin universite kabul kayiti isteniyormu.[/quote] benden istemedi kabul kagidini sadece formu aldi bana imzalatti 4 tane imza. sonra pasaportun fotokopisini aldi 20 euro verdim. formlari sana veriyo ve 2 kagit daha veriyo pasaport fotokopisinin altinada muhur atiyo tasdik dedikleri. sen yinede kabul kagidi varsa gotur derim. ben bos forum bile goturdum. garanti olsun. fotokopi cektir pasaportunun. hayirlisi olsun insallah