Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sartli kabul ve sure hakkinda yardim

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
normm

Mesaj gönderen normm » Pzr Haz 19, 2016 6:45 pm

Merhabalar herkese,ygs den sonra bugun yani 19 haziranda lys 1 yani matematik sinavinada girdim ve haftayada fen sinavlarina giricem. 4 yillik bir bolume yerlesim sartini sagliyorum. Garantor olarakte 1 .dereceden akrabalarim var sartta sorun olmiycak. Sormak istedigim basvurulari hangi tarihlerde yapicaz,araci kurum kullanmalimiyim,almancam suan a1 seviyesinde,sifir sayilir hemen hemen sartli kabul sureci nasil ? Kisacasi nasil bir surec bekliyorum bilgilendirebilcek olanlara tesekkurler.

Profane

Mesaj gönderen Profane » Pzr Haz 19, 2016 7:34 pm

Bence butun sorulari ayri ayri baslik ac.

normm

Mesaj gönderen normm » Pzr Haz 19, 2016 7:38 pm

konu kirliligi yaratmak istemem :)

emreyurt

Mesaj gönderen emreyurt » Çrş Haz 22, 2016 12:23 am

[quote]normm tarafindan yazilan metin:

konu kirliligi yaratmak istemem :)[/quote] Genelde 15 Ocak -15 Temmuz Son basvuru tarihleri . istedigin zaman yapabiliyosun bildigim kadariyla. Bazi universitelerde degisiklik gosteriyo. Universitenin kendi internet sitesinden bakabilirsin. Hangi universiteye basvuru yapmak istiyorsan.
Simdi Sen Yolcusun Baska Kollara, Simdi Ben Yolcuyum Mechul Yollara

normm

Mesaj gönderen normm » Çrş Haz 22, 2016 1:02 am

[quote]emreyurt tarafindan yazilan metin:

konu kirliligi yaratmak istemem :)[/quote] Genelde 15 Ocak -15 Temmuz Son basvuru tarihleri . istedigin zaman yapabiliyosun bildigim kadariyla. Bazi universitelerde degisiklik gosteriyo. Universitenin kendi internet sitesinden bakabilirsin. Hangi universiteye basvuru yapmak istiyorsan.[/quote]

hocam o tarihlerde sinavlar yeni aciklaniyor nasim yetiscekki . belirli bir uni yok kafamda birdne fazlaya basvurup kabul almak istiyorum en az birinden.

denizzz

Mesaj gönderen denizzz » Çrş Haz 22, 2016 4:24 am

tek basima bu sureci sorunsuzca halledemem diyorsan bu sitenin egitim danismanligini kesinlikle tavsiye ederim diger danismanlik sirketleri hem bu kadar bilgili hem bu kadar tecrubeli degiller ve talep ettikleri fiyatlar gereksiz.

emreyurt

Mesaj gönderen emreyurt » Prş Haz 23, 2016 8:31 pm

konu kirliligi yaratmak istemem :)[/quote] Genelde 15 Ocak -15 Temmuz Son basvuru tarihleri . istedigin zaman yapabiliyosun bildigim kadariyla. Bazi universitelerde degisiklik gosteriyo. Universitenin kendi internet sitesinden bakabilirsin. Hangi universiteye basvuru yapmak istiyorsan.[/quote]

hocam o tarihlerde sinavlar yeni aciklaniyor nasim yetiscekki . belirli bir uni yok kafamda birdne fazlaya basvurup kabul almak istiyorum en az birinden.[/quote] uni asist basvurulari fazla surer. uni-asist istemeyen unilere basvur. 15 temmuz a kadar yapabilir 20 temmuza kadar dosyalarini yollayabilirsin. zaten online uzerinden basvuru yapabiliyosun. bildigim bu. ama oncelikle universiteleri bi arastir. uni asist istemeyen uniler var. formu iyice arastir.
Genelde istenen belgeler. En yuksek Diploma. Transkript varsa Dil sertifikasi tercume ettir noter yap yolla basvuru formu ile birlikte. zaten universitenin kendi sitesinde yaziyo. ne istedikleri. 15 temmuz yetismiyosa ocak icin basvuru yap bu arada dil kurslarina git. bazilari a1 yada a2 istiyo.
Simdi Sen Yolcusun Baska Kollara, Simdi Ben Yolcuyum Mechul Yollara

zombiebat

Mesaj gönderen zombiebat » Prş Haz 23, 2016 9:05 pm

hocam o tarihlerde sinavlar yeni aciklaniyor nasim yetiscekki . belirli bir uni yok kafamda birdne fazlaya basvurup kabul almak istiyorum en az birinden.[/quote] uni asist basvurulari fazla surer. uni-asist istemeyen unilere basvur. 15 temmuz a kadar yapabilir 20 temmuza kadar dosyalarini yollayabilirsin. zaten online uzerinden basvuru yapabiliyosun. bildigim bu. ama oncelikle universiteleri bi arastir. uni asist istemeyen uniler var. formu iyice arastir.
Genelde istenen belgeler. En yuksek Diploma. Transkript varsa Dil sertifikasi tercume ettir noter yap yolla basvuru formu ile birlikte. zaten universitenin kendi sitesinde yaziyo. ne istedikleri. 15 temmuz yetismiyosa ocak icin basvuru yap bu arada dil kurslarina git. bazilari a1 yada a2 istiyo.[/quote]

basvuru yapinca direk dosya yollamak gerekmiyor yani ? Ayrica 15 temmuz son basvuru tarihi olan universitelerde 20 temmuza kadar dosya yollamak her universitede ve studienkolleg te gecerli mi?