Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ozel saglik sigortasi (ozel durumlari karsilayacak)

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
death_glory

Mesaj gönderen death_glory » Sal Haz 14, 2016 12:02 am

Merhaba arkadaslar 2yildir almanyadayim yalnizca acil durumlari karsilayan bi saglik sigortam var (turkiyeden) ancak bazi saglik sorunlarim ortaya ciktigi icin duzenli olarak tedavi gormem gerekiyo bu nedenle almanyada her durumda gecerli bi saglik sigortasina ihtiyacim var. Aok ya gittim ogrenci oldugum sure boyunca herhangi bi public insurance alamazmisim ozel olmasi gerekiyormus. Arkadasimin var ozel sigortasi ayda 60euro oduyo uygun hem de fakat benim psikoterapiye baslamam gerekiyo ve ozel sigortalar bunu karsilamiyor arastirdigim kadariyla. Yardimci olabilirseniz cok mutlu olacagim zira durunum vahim :\'(((

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Haz 14, 2016 12:08 am

Psikoterapist giden ev arkadasim var. Az once sordum kendisine, o da bayan 24 yasinda ve AOK karti var.

Gidecegin klinige gore degisiyor dedi.
Normal saglik kasalarina bakan kliniklere gittigini soyledi.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari