Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Eksik belge yaniti

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sdtaksun

Eksik belge yaniti

Mesaj gönderen sdtaksun » Cum May 27, 2016 7:26 pm

Arkadaslar merhaba benim 3 gun once ulusal vize randevum vardi bir kac belgem eksikti ve bugun ups yoluyla ellerine ulasti sizce hemen dikkate alip isleme baslarlar mi? Erasmus staj ogrencisiyim oradaki gorevli kadin eksiklerini tamamladiktan sonra 1 haftaya cikar dedi bilgisi olan var mi arkadaslar ? Daha once basina gelen? Hemen isleme alirlar mi icim icimi yiyor :o

scol91

Eksik belge yaniti

Mesaj gönderen scol91 » Cum May 27, 2016 10:06 pm

Cevabi sorunun icinde var zaten. Evraklarini tamamla 1 haftaya cikar demis. yani hemen isleme alacaklar :)

sdtaksun

Eksik belge yaniti

Mesaj gönderen sdtaksun » Cum May 27, 2016 10:17 pm

[quote]scol91 tarafindan yazilan metin:

Cevabi sorunun icinde var zaten. Evraklarini tamamla 1 haftaya cikar demis. yani hemen isleme alacaklar :)[/quote]

Tedirgin oluyor insan ister istemez. Erasmus ogrencilerinden hic red duymadim ama merak ediyorum bekleyisteyim

scol91

Eksik belge yaniti

Mesaj gönderen scol91 » Cum May 27, 2016 10:32 pm

Evraklarin tam olduktan sonra sorun cikmaz zaten.

sdtaksun

Eksik belge yaniti

Mesaj gönderen sdtaksun » Cum May 27, 2016 10:37 pm

[quote]scol91 tarafindan yazilan metin:

Evraklarin tam olduktan sonra sorun cikmaz zaten.[/quote]

Aslinda tam ama staj sozlesmemde karsi tarafin kasesi eksikti sozlesme tarayicidan 2 kere gectigi icin baya soluktu hatta zor okunuyordu ondan supheliyim dilekce yazarak belirttim ama umarim sorun cikmaz . Ayni belge kendi ellerinde de var zaten.