Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tu Dortmund

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Theozka

Tu Dortmund

Mesaj gönderen Theozka » Pzt May 23, 2016 8:56 pm

Arkadaslar Tu Dortmund maschinenbau nc istiyor mu, 2015 te giden varsa bu konuda yardimci olabilir mi ? Birde uni hakkindaki goruslerinizi alabilir miyim ? Tesekkurler...

bskan

Tu Dortmund

Mesaj gönderen bskan » Pzt May 23, 2016 9:02 pm

Benim en son baktigima gore yoktu gecen donem icin

Theozka

Tu Dortmund

Mesaj gönderen Theozka » Pzt May 23, 2016 10:27 pm

Eskiden 2.0 nc istiyordu ama artik istemiyor mu bilmiyorum?...

Kullanıcı avatarı
dr13agon

Tu Dortmund

Mesaj gönderen dr13agon » Sal May 24, 2016 12:49 am

Hocam universiteden kabul almadim ama bu belgeyi buldum, Nc kisitlamasi yok yaziyor. Umarim isinize yarar.

https://www.tu-dortmund.de/uni/Einstieg ... cwerte.pdf

beyfendi

Tu Dortmund

Mesaj gönderen beyfendi » Prş Haz 02, 2016 6:22 pm

Arkadaslar sartli kabul icin Dortmund a basvuracagim.Anladigim kadariyla basvuruyu sadece online olarak aliyor ve belgeleri gondermememizi istiyor.Bu durumda belgeleri sadece taratip yuklemek yeterli mi?Basvuru yapmis arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.

Diablo35

Tu Dortmund

Mesaj gönderen Diablo35 » Cum Haz 03, 2016 1:16 pm

[quote]beyfendi tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar sartli kabul icin Dortmund a basvuracagim.Anladigim kadariyla basvuruyu sadece online olarak aliyor ve belgeleri gondermememizi istiyor.Bu durumda belgeleri sadece taratip yuklemek yeterli mi?Basvuru yapmis arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.[/quote]

evet belgeleri sadece online olarak yuklemen yeterli

nisan

Tu Dortmund

Mesaj gönderen nisan » Sal Haz 14, 2016 3:54 pm

Merhaba, ben gecen donem master icin TU dan on kabul aldim. Anladigim kadariyla bu on kabul gectigimiz 2016 yaz donemi icindi. Testdafa hazirlaniyorum eger sinavdan gereken puani alabilirsem direk kayit yaptirabiliyor muyum ya da tekrar on kabul icin basvurmam gerekiyor mu? Yardimci olursaniz cok sevinirim.

Denizz

Re: Tu Dortmund

Mesaj gönderen Denizz » Prş Ara 15, 2016 11:24 pm

beyfendi yazdı:Arkadaslar sartli kabul icin Dortmund a basvuracagim.Anladigim kadariyla basvuruyu sadece online olarak aliyor ve belgeleri gondermememizi istiyor.Bu durumda belgeleri sadece taratip yuklemek yeterli mi?Basvuru yapmis arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.
Selam beyfendi, vize anı defterinde okuduğuma göre eylülde vize almışsın ve büyük ihtimalle Almanya dasın şu an. Ben de TU dortmund Automation & robotics e başvurmayı düşünüyorum. Başvuruyu nasıl yaptın. Belgeleri online olarak yükleyip ardından posta ile yolladın mı yoksa direk online başvuruda eklemek yeterli oluyor mu?
Okul hakkında da biraz bilgi verebilirsen sevinirim.
Teşekkürler.