Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sartli kabul hakkinda

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
beyfendi

Sartli kabul hakkinda

Mesaj gönderen beyfendi » Prş May 19, 2016 12:52 am

Arkadaslar sartli kabul icin master basvurusunda bulunacagim.Burdaki bir makalede referans mektubunun etkisi olmadigi yazilmis.Aranizda referans mektubu gondermeden sartli kabul alan var mi?Tecrubeli arkadaslar bilgilendirirse sevinirim.

hayat

Sartli kabul hakkinda

Mesaj gönderen hayat » Prş May 19, 2016 4:46 pm

Evet var arkadasim ben zamanin da referanssiz paderborna basvurup sartli kabul almistim. Simdi ki basvurularimda da referans mektubu gondermedim.

beyfendi

Sartli kabul hakkinda

Mesaj gönderen beyfendi » Cum May 20, 2016 9:20 am

Baska duyan bilen var mi arkadaslar? Birkac kisiden daha teyit alirsam referansla ugrasmak istemiyorum erkenden belgeleri gonderebilmek icin.

limonlubahce

Sartli kabul hakkinda

Mesaj gönderen limonlubahce » Cum May 20, 2016 10:01 am

Sadece TU Munchen 2 referans mektubu istiyor basvuruda, onun disindaki okullarda ben referans mektubuna rastlamadim.

scol91

Sartli kabul hakkinda

Mesaj gönderen scol91 » Cum May 20, 2016 2:08 pm

Bence google yaz referans mektubu diye iki tane taslak hazirla kendine uyarliyarak onlarida universiteden prof veya docent e imzalat. Cokta derin bir mevzu degil. isini saglama al. Cok zor bir sey degil sonucta. Referans mektubu isteyen bolumler var. Ama ne kadar dikkate aldiklarini bilmiyorum.