Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Gurkan abiye en erken nerden ulasirim

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
Okandevrimm

Mesaj gönderen Okandevrimm » Çrş Nis 13, 2016 9:57 pm

Arkadaslar acil ulasmam gerekiyor telefon numarasini bilmiyorum yardimci olurmusunuz .

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Nis 14, 2016 12:32 am

Bak guzel kardesim, herkesin icinde yazayim sana. Hersey sadece para degildir. Facebook ta sana danismanlik icin de degil, herkese ettigim gibi yardim etmeye calistim ve yaptigin hareketi biliyorsun, sonrasinda engelledim seni. Mail attin cevap vermedim. Danismanlik grubumuzda olan arkadaslar bilirler. Herseyin onceligi saygidir. Once saygiyi ogren. Degil 300-400 euro inan bana 4000 euro da versen seninle hic bir sekilde calismam kusura bakma. O yuzden bir daha mail, telefon, facebook vs bana ulasmaya calismazsan sevinirim. Sitede soracaksan sorularini sor, diger arkadaslar yardimci olsunlar sana. Iyi forumlar.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt May 16, 2016 10:46 am

Kisa mesajlarda yine mail adresimi sorup bana mail atmisin cevaplamama ragmen. Arkadasim kac defa dedim, engelledim seni. Bana biyerde bisey sorma. Sabirlarimi zorlama artik. Anlamanmi kit, kafanmi basmiyor anlamadim?
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

technonur

Mesaj gönderen technonur » Pzt May 16, 2016 11:06 am

Yaklasik 7yildir forumdayim gurkanida iyi tanirim. Bugune kadar oyle adamlara yardim ettiki en malindan tut en zekisine kadar ama hicbiririnde boyle bir tepki vermedi. Demekki gercekten yanlis birseyler yapmissin ki seninle muhatap olmak istemiyor ama sen hala milletten telefonunu mailini vs istiyorsun. Yuzsuzun onde gidenisin tek kelime

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Pzt May 16, 2016 11:26 pm

Neler olmus yav. Ben yokken neler olmus.
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM