Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

elektronik sozluk

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
kitty26

elektronik sozluk

Mesaj gönderen kitty26 » Prş Haz 04, 2009 2:37 am

merhaba arkadaslar...size bir sorum olucakti.kursa devam ediyorum ben ancak sozlukten surekli bisiyleri aramak cok zor oluyor..arkadasim elektronik sozluk onerdi nedense basindan beri cok antipatik yaklastigim bisiydi..sanki ondaki bilgiler yanlismis hissiyati yaratir bende..neyse sonuc olarak bunun daha iyi bir yontem oldugunu ve cekimlerinide belittigini ve rahat edicegimi soyledi..sizce elektronik sozluge basvurmak dogru bir kararmi birde marka olarak onerebileceginiz bisiy varmi? (ing almanca icin ing yeterli degil;)) tesekkurler

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

elektronik sozluk

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Tem 30, 2009 5:55 pm

Elektronik sozlugun kelime haznesine dikkat et..Yani iyi bir kitap sozlukler 100.000 genelde.
Daha sonra artikler,cekimleri gosteriyor mu buna dikkat et.

Onun disinda bir sorun olmaz,bende sozlukten birsey ararken iskence cekenlerdenim bu yuzden eger odev vs varsa bunlari dizustu bilgisayarimdan online sozluklerle hallediyorum hatta derslere bile bu sekilde giriyorum ve 500.000 kelime hazneli siteler bunlar cok pratik oluyor.
Kitap sozluklerden ise kendim ders calisirken yararlaniyorum..

datsuzcadu

elektronik sozluk

Mesaj gönderen datsuzcadu » Prş Tem 30, 2009 5:59 pm

bilgisayarlar icin var bende cok guzel bir sozluk kullamanizi tavsiye ederim...2 senedir kullaniyorum ve cok memnunum...

www.toreci.com.tr
sayfayi actiginizda asagida \'pratik ve faydali programlar\' var.soyluk programini(Sozluk programi (Turkce <-> Almanca, Turkce <-> Ingilizce, Turkce <-> Fransizca, Turkce <-> Italyanca) bunu kullanabilirsiniz...

romeo-87

elektronik sozluk

Mesaj gönderen romeo-87 » Prş Tem 30, 2009 7:23 pm

simdi artik java detskli cep telefonlari icinde online netten porgram indirilip kullaniliyor,ama daha henuz kullanmadigim icin nasil birsey oldugunu bilmiyorum :D