Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Braunschweig Yurt

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Roraito

Braunschweig Yurt

Mesaj gönderen Roraito » Pzt Nis 25, 2016 9:26 pm

Arkadaslar merhaba. 2016-2017 doneminde erasmusta olacagim. Braunschweig Teknik Universitesinde. Fakat yurt bulamadim bulsam da nasil kayit yaptirilir falan bilmiyorum. Bir de okulun kendi yurdu falan varmis. Ben hicbir sey anlamadim yani. Okulun kendi yurduna kayit sitesinde de ingilizce secsem bile secenekler vs Almanca. Bana bu yurt meselesindeki ihtiyacim olan TUM bilgileri hatta yurt tavsiyesi de olabilir verebilirseniz cookk sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Braunschweig Yurt

Mesaj gönderen Physiker » Sal Nis 26, 2016 1:22 pm

Yurt ve konaklama bilgileri asagidaki linkte var. Sadece online formlari dolduracaksin.

http://deutschstudent.de/news.php?readmore=93
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

baneful

Braunschweig Yurt

Mesaj gönderen baneful » Çrş Nis 27, 2016 12:50 am

[quote]Roraito tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar merhaba. 2016-2017 doneminde erasmusta olacagim. Braunschweig Teknik Universitesinde. Fakat yurt bulamadim bulsam da nasil kayit yaptirilir falan bilmiyorum. Bir de okulun kendi yurdu falan varmis. Ben hicbir sey anlamadim yani. Okulun kendi yurduna kayit sitesinde de ingilizce secsem bile secenekler vs Almanca. Bana bu yurt meselesindeki ihtiyacim olan TUM bilgileri hatta yurt tavsiyesi de olabilir verebilirseniz cookk sevinirim.[/quote]

TurkiYe den hangi okul hocam?