Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Stuttgart Universitaet Lisans Tamamlama!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
onurkeskien
İletişim:

Stuttgart Universitaet Lisans Tamamlama!

Mesaj gönderen onurkeskien » Cmt Nis 23, 2016 12:43 pm

Merhaba iyi gunler arkadaslar. Ben Mesleki Teknik Lisesi bitirdim. Makine Bolumunu. Bolum derslerim cok iyi oldugu icin Liseyi Bolum birincisi olarak bitirdim. Maalesef diger dersler tirt.
Haliyle 4 yillik bir universiteye yerlesemedim. Suan 19 Mayis Universitesi Yesilyurt Demir Celik MYO\'da Endustriyel Kalipcilik okuyorum. Sevdigim meslek falan Istanbul\'dan Samsun\'a geldim yani :) Ben Stuttgart Universitesinde Lisans tamamlamak istiyorum fakat Stuttgart Universitesinde boyle bir imkan var mi? Burada iyi bir ortalama ile okulumu bitirip Stuttgart Universitesinde lisans tamamlayabiliyormuyum? Ders saydirmak falan onemli degil 0\'dan baslayayim yeter ki orada okuyayim. Diger konulari okudum herkes birbirine yardimci oluyor bana da yardimci olursaniz sevinirim :) Iyi gunler simdiden tesekkur ederim :)