Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hamburg da kalacak yer

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Argimax

Hamburg da kalacak yer

Mesaj gönderen Argimax » Cum Nis 15, 2016 6:08 pm

uns deutschkurs a kayit oldum 30 mayisda derslerim basliyor. kalicak uygun fiyatli bir yerler ariyorum. yurt veya ev gibi. hamburg da okuyan veya onerebilecegi bi yer olanlarin yorumlarini bekliyorum.

tesekkurler

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Hamburg da kalacak yer

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Nis 15, 2016 8:00 pm

Merhaba ismail abiii, uns iyi kurs , Hamburg da zaten almanyanin en guzel sehri ;)

Umarim bir tanidik filan vardir , sikinti durumunda belli bir sure kalabilecegin. Hamburg da kalcak yer bulmak cok zor. Ogrenci olmadigin icin yurt da kalamiyorsun. Wg bulman gerek , cok Araman gerek. Kolay gelsin simdiden.

Argimax

Hamburg da kalacak yer

Mesaj gönderen Argimax » Cmt Nis 16, 2016 2:24 pm

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

Merhaba ismail abiii, uns iyi kurs , Hamburg da zaten almanyanin en guzel sehri ;)

Umarim bir tanidik filan vardir , sikinti durumunda belli bir sure kalabilecegin. Hamburg da kalcak yer bulmak cok zor. Ogrenci olmadigin icin yurt da kalamiyorsun. Wg bulman gerek , cok Araman gerek. Kolay gelsin simdiden.[/quote]

saolasin cevabin icin