Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya\'da Sigorta

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
technonur

Almanya\'da Sigorta

Mesaj gönderen technonur » Prş Nis 07, 2016 1:47 am

[quote]GsAk tarafindan yazilan metin:

Dil kursundayim at 11 alamam sanirim 91 liyim yas sinirlamasi varmi alabiliyorsamda ?[/quote]

dil kursunda iken alamazsin erkek cocuklar icin 25 yasina kadar kizlar icinde evlenene kadar

GsAk

Almanya\'da Sigorta

Mesaj gönderen GsAk » Prş Nis 07, 2016 2:05 am

O zaman seve seve care concept dogru mudur ? Seyahat saglik sigortasi cop ?

technonur

Almanya\'da Sigorta

Mesaj gönderen technonur » Prş Nis 07, 2016 2:07 am

O zaman seve seve care concept dogru mudur ? Seyahat saglik sigortasi cop ?[/quote]

seyahat saglik sigortasini sadece vize basvurusnda gostermelik yapacaksin cok pahali degil zaten ben 6yil once 1yillik 60tl ye yaptirmistim garantiden suresi cok onemli degil zaten 3 aylik 30 40 liraya bulursun riske girme bosuna. care concept icin baska bir arkadas konu acti onunla ilgili oraya cevap verdim bir bak istersen

GsAk

Almanya\'da Sigorta

Mesaj gönderen GsAk » Prş Nis 07, 2016 2:19 am

Vize olayini gectim ben suan Almanyadayim. Onumuzdeki sali oturum icin terminim var. Saglik sigortasi arastiriyorum nedir ne degildir hangisi uygundur hangisi iyidir gibi diye sagolasin yardimlarin icin

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Almanya\'da Sigorta

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Nis 08, 2016 1:17 am

[quote]technonur tarafindan yazilan metin:

O zaman seve seve care concept dogru mudur ? Seyahat saglik sigortasi cop ?[/quote]

seyahat saglik sigortasini sadece vize basvurusnda gostermelik yapacaksin cok pahali degil zaten ben 6yil once 1yillik 60tl ye yaptirmistim garantiden suresi cok onemli degil zaten 3 aylik 30 40 liraya bulursun riske girme bosuna. care concept icin baska bir arkadas konu acti onunla ilgili oraya cevap verdim bir bak istersen[/quote]

Techno, sen arkadasi anlamadin sanirim.
gsAK Almanya\'da suan okuyan ve oturumunu Turkiye\'den bir yillik ozel seyahat sigortasi yaptirarak uzatan diger uyenin soylediginden bahsediyor.
60-80 tl ile birer yillik sigortayla oturumunu uzatip, bir sorun cikarilmadigini soylendi onceki mesajda.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

mmtali

Almanya\'da Sigorta

Mesaj gönderen mmtali » Cum Nis 08, 2016 10:37 am

Arkadaslar bende dun geldim almanya ya dil kursuna basladim

bende bugun yaptrmak istiyorum sigortayi

-banka hesabi ( bnm olmak zorunda mi ?)
ve son olarak hangi sigortayi yapmaliym ? bazi arkadaslar dil kursu icin uygun olacagini yazmslar 30-40 euro gibi dogru mdmr?