Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yaz donemi basvurulari

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ffmelihads77

Yaz donemi basvurulari

Mesaj gönderen ffmelihads77 » Çrş Nis 06, 2016 10:22 pm

Arkadaslar kafama takilan bir soru var, bu yaz donemi dedigimiz seyin diger adi bachelor degil mi 15 ocak son basvuru tarihi olan donem, her universitenin her bolumunde yaz donemi baslayamiyoruz sanirim dsh alsak bile kis somestrini beklemek gerekiyor. Benim sorum su ki nerden bilecegiz hangi universitede bachelor doneminde bizim bolumumuzun olup olmadigini universitenin sayfalarinda yazmiyor cogunun. Yazmiyorsa yok mu demektir yoksa ben mi bulamadim. LMU munih universitesi VWL bolumune mesela ocaga kadar dsh vermis olursam baslayabilir miyim Nisanda olan okula ?

ffmelihads77

Yaz donemi basvurulari

Mesaj gönderen ffmelihads77 » Çrş Nis 06, 2016 11:36 pm

Cildiricam bulamadim bisey kac saattir bakiniyorum. benim bolumume hangi unilerde yaz doneminden baslayabilirim yok mudur bunu ogrenmenin bi yolu arkadas

mahmutovski

Yaz donemi basvurulari

Mesaj gönderen mahmutovski » Çrş Nis 06, 2016 11:42 pm

kardes bak daadin bu sayfasindan istedigin bolumu falan sec https://www.daad.de/deutschland/studien ... engang/en/
en altta admission semester var onu summer semester yap arat oradan bulabilirsin

ffmelihads77

Yaz donemi basvurulari

Mesaj gönderen ffmelihads77 » Prş Nis 07, 2016 9:46 pm

eyvallah sagolasin