Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Itiraz..

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Semihgo

Vize Itiraz..

Mesaj gönderen Semihgo » Cum Nis 01, 2016 8:53 pm

Arkadaalar merhaba,
Daha once de yazmistim red gelmisti itiraz ettim arayip teyit etmislerdi birkac evraki alindiklari yerden....
Hala bir ses seda yok, Benim merak ettigim sey sigortam falan coooktan bitti, yani acaba red den sonra itirazla vize Alan arkadaslar var mi?..
Arayip sigorta yap mi diycekler, ya da vize verilicek giderken mi sigorta istiycekler, ya da direk tekrar mi red gelicek... Yardimci olursaniz cok memnun olurum tam 1 ay oldu dilekceyi gondereli...

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Vize Itiraz..

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cmt Nis 02, 2016 12:15 pm

Benden sigorta istememislerdi. Pasaportum ile birlikte gelmemi soylemislerdi, o kadar.

Semihgo

Vize Itiraz..

Mesaj gönderen Semihgo » Cmt Nis 02, 2016 2:06 pm

Ben sadece dilekceyi gondermedim, pasaportum , dil sertifikalarimin orjinalleri ve dilekce birlikte gonderdim... Sertifikalara sahte demislerdi... Arayip sormuslar universiteme siz verdiniz mi orjinal mi bu sertifikalar diye... Yani pasaport da onlarda....