Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

master icin

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
armudos

master icin

Mesaj gönderen armudos » Cum Tem 10, 2015 11:25 am

selam arkadaslar ben onur makine muhendisiyim okulu 2014 eylul ayinda bitirdim 3 aydan beri muhendis olarak calisiyorum dortmund teknik universitesinden master icin sartli kabul aldim.yakinda bloke hesabi acip vize basvurusu yapacagim.Sizce vizede herhangi bir problem cikar mi tecrubeli arkadaslar yorum yaparlarsa sevinirim.Vizede yapilan hatalarin en cogu nedir sizce ?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

master icin

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzr Tem 12, 2015 2:03 am

Siteye hosgeldin.
Anlattiklarindan yola cikarsak neden herhangi bir sorun ciksin?

En buyuk hata eksik evraklar ve insanlarin kendilerini bilgilendirmeden gorusmeye girmeleri.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

tthero

master icin

Mesaj gönderen tthero » Sal Ara 01, 2015 3:52 pm

onur hangi konsolosluktan basvurucaksin ? is bankasi mi yoksa deutsche bank mi bloke hesabi ?

onra

master icin

Mesaj gönderen onra » Cmt Şub 27, 2016 9:41 am

Arkadas da bahsetmis vize basvurusunda konsolosluk onemli :) daha once baska bir ulkeye vize aldin mi? Maddi durumun Nasil? Askerlik evlilik vs gibi hususlarda karsina gelebiliyor . Almanca Bilgin var mi ?

armudos

Re: master icin

Mesaj gönderen armudos » Sal Nis 18, 2017 11:42 pm

arkadaşlar siteye yaklaşık bir buçuk seneden beri hiç girmedim cevaplarınız için geçte olsa teşekkür etmek istedim.İstanbuldan girdim o zaman vizeye ilk başvurumda aldım vizeyi iş bankasında bloke hesap açtım.Sıfır almanca ile şartlı kabul almıştım hemde master için, geçen B2 sertifikası ile aynı üniversiteye başvurdum red verdiler :D sebep Türkiye'deki notların yetersiz olması.Bu kadar saçma bir olay görmedim.

FrenchKiss

Mesaj gönderen FrenchKiss » Pzr Nis 23, 2017 11:12 pm

armudos yazdı:arkadaşlar siteye yaklaşık bir buçuk seneden beri hiç girmedim cevaplarınız için geçte olsa teşekkür etmek istedim.İstanbuldan girdim o zaman vizeye ilk başvurumda aldım vizeyi iş bankasında bloke hesap açtım.Sıfır almanca ile şartlı kabul almıştım hemde master için, geçen B2 sertifikası ile aynı üniversiteye başvurdum red verdiler :D sebep Türkiye'deki notların yetersiz olması.Bu kadar saçma bir olay görmedim.
Not ortalaman kacti??

armudos

Mesaj gönderen armudos » Çrş Tem 12, 2017 4:13 pm

Türkiye'de de 2.42 burada 3.3 e denk geliyormuş