Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke Hesap

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
baneful

Bloke Hesap

Mesaj gönderen baneful » Pzt Şub 08, 2016 4:11 pm

Merhaba,persembe yabancilar polisinde terminim var, ve tekrardn 8.000 euro istediler.Eski bloke hesabim Koln Isbankasindaydi ve ben bu sefer sparkasseden acmak istedim(suan orda giro hesabim var) ,babam hesabima turkiyeden parayi havale etti ve buguun bankaya gidip hesabimi sperr kontoya cevirmek istiyorum dediler ama benden steuern Id nummer istediler, bende bu numara var mi yok mu onu bile bilmiyorum, baska bankalarda istiyormu bu vergi numarasini? Carsambaya kadsr halletmem lazim

Profane

Bloke Hesap

Mesaj gönderen Profane » Çrş Şub 10, 2016 12:31 pm

Boyle bir numara Almanya\'da belediyeden ilk Anmeldung sonrasi eve gonderilir.Ama boyle bir numaraya Deutsche Bank\'da ihtiyac duyulmaz.

baneful

Bloke Hesap

Mesaj gönderen baneful » Çrş Şub 10, 2016 3:11 pm

Onlarda istediler, ama problem olmadi TC mi verdim

Profane

Bloke Hesap

Mesaj gönderen Profane » Prş Şub 11, 2016 5:08 pm

Benden oyle birsey istenmemisti ama gerceklesen son temaslarla birlikte belki TC numarasi taninir hale gelmistir. Benim bildigim Turkiye sinirlari disinda gecerli numara pasaport numarasidir. Onun da zaten fotokopisini aliyorlar.

baneful

Bloke Hesap

Mesaj gönderen baneful » Prş Şub 11, 2016 6:57 pm

Merak edip dun bankaya gittim , tekrardan sordum dedim niye lazim fln gecen yil hesap acarlen istemediniz dedim oda 2016 dan itibaren boyle dedi

Profane

Bloke Hesap

Mesaj gönderen Profane » Cum Şub 12, 2016 1:20 am

[quote]baneful tarafindan yazilan metin:

Merak edip dun bankaya gittim , tekrardan sordum dedim niye lazim fln gecen yil hesap acarlen istemediniz dedim oda 2016 dan itibaren boyle dedi[/quote]
Evet bende senden sonra Deutsche Bank\'da calisan bir tanidigima sordum.Bu son zamanlardaki multeci yogunlugundan dolayi cok sahte hesap olaylari olmus.Yani ikizine veya kardesine ait pasaportla hesap acma gibi tam detaylarini bilmedigim olaylar.Bu numara isiyle sorumlulugu bir nevi Behordeye atiyorlar.