Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TestDaF basvurusu hakkinda

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
olupiksel

Mesaj gönderen olupiksel » Sal Şub 02, 2016 8:36 am

Gunaydin arkadaslar,

10 subatta T079\'a girecegim ancak gecen guc bir sey farkettimki basimdan asagi kaynar sular dokuldu desem yeridir. Sinava kayit olurken adimi turk kimligimde oldugu gibi yazdim ancak almanyadaki okullara basvururken vize vs gibi asamalarinda kolaylik olmasi acisindan bulgar kimligimi kullanacaktim. soyle bir sorun var ki soyadim turk kimligim ile bulgar kimligim arasinda farkli, turk kimligimde OZGUR, bulgar olanda ise bulgar alfabesinde harf olmamasindan dolayi YOZGYUR yaziyor, sorum sudur ki oldu ki okula kabul olursam (RWTH Aachen), okulun OZGUR soyadi ile olan testdaf belgemi kabul etmeme ihtimali var midir?

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Sal Şub 02, 2016 8:47 am

Sinav giris belgesi gonderildi mi sana ? Gonderildikten sonra kontrol edip , degisiklik isteyebiliyorsun.

olupiksel

Mesaj gönderen olupiksel » Sal Şub 02, 2016 8:50 am

Hayir, sinava 10 subatta girecegim

Grenadier

Mesaj gönderen Grenadier » Sal Şub 02, 2016 9:06 pm

Dostum degistirirsin senin bir sana ozel TAN numaran var o baska kimsede yok canini SIkma o numarayla gidip rahat sekilde halederler Sinavda basarilar umarim muhaffak olursun Allah yardimcin olsun :)