Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sehire gore ogrenciyken is bulma zorlugu

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
resatsnmzz

Mesaj gönderen resatsnmzz » Pzr Oca 24, 2016 5:03 pm

Herkese merhaba, ben TU Clausthal da lisans egitimi almak istiyorum ama masraflarimin bir kismini karsilamak icin okurken calismam lazim. Clausthal in cok ufak bir kasaba oldugunu duymustum bu benim is bulmami zorlastirir mi ?

Frokanala21

Mesaj gönderen Frokanala21 » Pzr Oca 24, 2016 5:41 pm

Aynen arkadaslar iyi bi okul birde i bende masraflarimin birazini karsilamak istiyorum bende oyle duydum arastirdim resatsnmzz bende sormayi dusunuyordum foruma lisans egitimi ??

resatsnmzz

Mesaj gönderen resatsnmzz » Pzr Oca 24, 2016 7:36 pm

Yardimci olabilecek yok mu ?

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzt Oca 25, 2016 10:07 am

Clausthal i bilmiyorum. Sehrin kucuk olmasi tabiki etkilidir is bulmak acisindan, ama bu demek degilki orda is bulamazsin , istedikten sonra , ve mecbursan calismaya , her turlu is bulursun.

resatsnmzz

Mesaj gönderen resatsnmzz » Pzt Oca 25, 2016 6:24 pm

[quote]eren_f2007 tarafindan yazilan metin:

Clausthal i bilmiyorum. Sehrin kucuk olmasi tabiki etkilidir is bulmak acisindan, ama bu demek degilki orda is bulamazsin , istedikten sonra , ve mecbursan calismaya , her turlu is bulursun.[/quote]

Sagolun hocam :)

Faruk06

Mesaj gönderen Faruk06 » Sal Oca 26, 2016 11:15 pm

Almanyada deneyimledigim kadariyla taseron firmalar cok yayginlasti artik. bu tarz yerlere basvurarak is bulabiliyorsunuz aksi takdirde o kadar kolay olmuyor tabiki ama yinede ararsaniz bulursunuz elbette.

Ben suanda bremendeyim ve bu sehir hakkinda bilgi vermem gerekirse burada is bulma konusunda cokda fazla zahmet cekeceginizi dusunmuyorum. Ben taseron firma araciligi ile basvuru yapmistim. sizin girebileceginiz tarzda bir is imkani mevcut olursa biz sizi direkt arayacagiz demislerdi daha sirketten eve yeni gitmistim ayakkabiyi felan yeni cikardim derken o sira aradilar ve is bulundu demislerdi :)
Lutfen Ozel Mesaj Gondermeyiniz..
Sorularinizi Forumda Baslik Acarak Sorunuz..

resatsnmzz

Mesaj gönderen resatsnmzz » Çrş Oca 27, 2016 9:42 am

[quote]Faruk06 tarafindan yazilan metin:

Almanyada deneyimledigim kadariyla taseron firmalar cok yayginlasti artik. bu tarz yerlere basvurarak is bulabiliyorsunuz aksi takdirde o kadar kolay olmuyor tabiki ama yinede ararsaniz bulursunuz elbette.

Ben suanda bremendeyim ve bu sehir hakkinda bilgi vermem gerekirse burada is bulma konusunda cokda fazla zahmet cekeceginizi dusunmuyorum. Ben taseron firma araciligi ile basvuru yapmistim. sizin girebileceginiz tarzda bir is imkani mevcut olursa biz sizi direkt arayacagiz demislerdi daha sirketten eve yeni gitmistim ayakkabiyi felan yeni cikardim derken o sira aradilar ve is bulundu demislerdi :)[/quote]

Cok iyiymis ya :D tesekkur ederim