Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Mainz\'dan merhaba

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Pep

Mainz\'dan merhaba

Mesaj gönderen Pep » Prş Oca 21, 2016 7:27 pm

Yaklasik 1 bucuk senedir buradayim. Kasim\'da Dsh3 aldim ve su an ikinci lisansi okumak icin nisani bekliyorum. Sorusu olanlara yardim edebilirim ayrica Mainz ve cevresinde olanlar varsa tanismak da isterim. Sosyal hayatim erkek arkadasimin cevresiyle sinirli kaldi, pek mutlu sayilmam acikcasi.

Grenadier

Mainz\'dan merhaba

Mesaj gönderen Grenadier » Cum Oca 22, 2016 7:37 am

Hangi bolum istiyordun DSH-3 gercentekten tebrikler egitim hayatinda basarilar Allah yardimcin olsun :)

Pep

Mainz\'dan merhaba

Mesaj gönderen Pep » Cum Oca 22, 2016 1:41 pm

[quote]Grenadier tarafindan yazilan metin:

Hangi bolum istiyordun DSH-3 gercentekten tebrikler egitim hayatinda basarilar Allah yardimcin olsun :)[/quote]

Tesekkur ederim. Forschungspraxis und praxisforschung Master\'ina kabul oldum aslinda. (Sosyoloji master\'i) Ama ondan vazgecip Informatik\'e basvurdum. Kabul olursam bastan lisans okumak istiyorum is kaygisi yuzunden.

Pep

Mainz\'dan merhaba

Mesaj gönderen Pep » Cmt Oca 23, 2016 1:40 pm

Kimse yok mu? :(

zys88

Mainz\'dan merhaba

Mesaj gönderen zys88 » Çrş Tem 13, 2016 1:13 am

selam mainze bir saat uzagim sadece cok sevdigim sehir cok defa ggeldim dogrusu begendim de sorum su olucak ortalama miete ne kkadar orda