Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

spor salonu icin...

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
andrew

spor salonu icin...

Mesaj gönderen andrew » Çrş Oca 06, 2016 12:34 am

selam millet, essen kampusunun ordaki mc fit Fitnessstudio \'a giden yada hakkinda bilgisi olan varmi? mc fitlerin genelde dolu olduklarini duydum ama nordviertel tarafinda doluluk orani nedir kardiyo alanindan ziyade agirlik bolumunde vakit geciricem. agirlik calisirkende bir bench de birden fazla kisiyi beklemek insani sogutuyor.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

spor salonu icin...

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Oca 06, 2016 10:33 am

mc fit ler hep dolu olur, ozellikle aksam is cikisi saatleri. Ama 24 saat acik olmasi cok iyi ve uygun fiyat.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

andrew

spor salonu icin...

Mesaj gönderen andrew » Çrş Oca 06, 2016 5:50 pm

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

mc fit ler hep dolu olur, ozellikle aksam is cikisi saatleri. Ama 24 saat acik olmasi cok iyi ve uygun fiyat.[/quote]

aynen dolu olduklarini duyuyorum ozellikle aksam vaitleri ama ben biraz daha 12.30 la 15.30 arasinda gidtmeyi planliyorum. kursum olmasa zaten sabah 9 dada giderim;)

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

spor salonu icin...

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Oca 06, 2016 7:09 pm

[quote]andrew tarafindan yazilan metin:

selam millet, essen kampusunun ordaki mc fit Fitnessstudio \'a giden yada hakkinda bilgisi olan varmi? mc fitlerin genelde dolu olduklarini duydum ama nordviertel tarafinda doluluk orani nedir kardiyo alanindan ziyade agirlik bolumunde vakit geciricem. agirlik calisirkende bir bench de birden fazla kisiyi beklemek insani sogutuyor.[/quote]

Ben kampusun karsisindaki mc fit\' deyim.
Gayet memnunum. Studyo yenilendi ve Basic statusunu aldi, yani aylik sadece 9,90 avro.
Normalde 19,90...
Tek dezavantaji ise Basic statusunde oldugundan, sadece bu subeye gidebiliyorsun.
Normalde aylik 19,90 avro olan sozlesmen varsa, Almanya ve Avrupa genelinde mc fitlere girmek ucretsiz.

belirttigin saatlerde hep bos oluyor.
Dolu saatler malum, standart is cikisi sonrasi, 18:00\'dan sonra 22:00 ya kadar dolu olabiliyor.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

andrew

spor salonu icin...

Mesaj gönderen andrew » Prş Oca 07, 2016 2:10 am

[quote]Staatsmann tarafindan yazilan metin:

selam millet, essen kampusunun ordaki mc fit Fitnessstudio \'a giden yada hakkinda bilgisi olan varmi? mc fitlerin genelde dolu olduklarini duydum ama nordviertel tarafinda doluluk orani nedir kardiyo alanindan ziyade agirlik bolumunde vakit geciricem. agirlik calisirkende bir bench de birden fazla kisiyi beklemek insani sogutuyor.[/quote]

Gayet memnunum. Studyo yenilendi ve Basic statusunu aldi, yani aylik sadece 9,90 avro.
Normalde 19,90...
Tek dezavantaji ise Basic statusunde oldugundan, sadece bu subeye gidebiliyorsun.
Normalde aylik 19,90 avro olan sozlesmen varsa, Almanya ve Avrupa genelinde mc fitlere girmek ucretsiz.

Dolu saatler malum, standart is cikisi sonrasi, 18:00\'dan sonra 22:00 ya kadar dolu olabiliyor.[/quote]

harika bir bilgilendirdin:) gerci az once kurstan msj geldi bu kurda nachmittag grubundayim. uygun saatlerde yatti. kurstan oncede gitmek sikinti. ayarlamaya bakicam artik. duruma gore senlede bir ara basariz;)

baneful

spor salonu icin...

Mesaj gönderen baneful » Prş Oca 07, 2016 9:39 am

[quote]Staatsmann tarafindan yazilan metin:

Normalde 19,90...

Dolu saatler malum, standart is cikisi sonrasi, 18:00\'dan sonra 22:00 ya kadar dolu olabiliyor.[/quote]

Turkiye icin de gecerli mi?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

spor salonu icin...

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Oca 07, 2016 1:37 pm

Turkiye Mc Fit yok...

Isim benzerligi olan Mac Fit var. Ikisi ayri kurulus.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

thecarvin

spor salonu icin...

Mesaj gönderen thecarvin » Prş Oca 07, 2016 9:59 pm

Essendaki en sakin studio orasi eski oldugu icin geleni az gerci simdi yenilip konsept degisti ama yinede digerleri kadar dolmuyor. Hangi saatlerde bos dersen gidip sorabilirsin. Sefinin adi serdar herhangi bi calismada yardimci da olur sana.

andrew

spor salonu icin...

Mesaj gönderen andrew » Cum Oca 08, 2016 1:24 am

[quote]thecarvin tarafindan yazilan metin:

Essendaki en sakin studio orasi eski oldugu icin geleni az gerci simdi yenilip konsept degisti ama yinede digerleri kadar dolmuyor. Hangi saatlerde bos dersen gidip sorabilirsin. Sefinin adi serdar herhangi bi calismada yardimci da olur sana.[/quote]

eyvallah moruk. yonetim ekibinde turkyli beklemyrdum ama iyidir :)

Jamir

spor salonu icin...

Mesaj gönderen Jamir » Cum Oca 08, 2016 1:25 am

butun mc fitler aylik 10 euro ise iyiymis.
gdld

thecarvin

spor salonu icin...

Mesaj gönderen thecarvin » Cum Oca 08, 2016 2:13 am

Hepsi degil galiba bazilari 10 euro oldu. Ayrica 10 euroya sadece o studyoya gidebilirsin.