Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TU BERLIN-DANISMANLIK

Berlin eyaletinde yasam, egitim, universiteler
Spandau

TU BERLIN-DANISMANLIK

Mesaj gönderen Spandau » Çrş Oca 06, 2016 6:51 pm

Arkadaslar Merhaba, oncelikle boyle guzel bir siteyi hazirladiginiz icin cok tesekkur ederim.

Su anda Yildiz Teknik Universitesinde gemi insaat muhendisliginde 2.sinifi okuyorum.Fakat bolumumden memnun degilim ve degistirmek istiyorum. Almanya da ornegin TU Berlin de bilgisayar muhendisligi veya makina muhendisligine gecis yapabilirmiyim?

Ayrica basvuru sureci icin profesyonel yardim almak istiyorum. Bunun icin oneriniz varmi?

TU Berlin in sitedeki tanitimini okudum. Sartli kabul vermiyorlarmis sanirim. Fakat baska bir universiteden kabul alip daha sonra oraya gidip dsh sinavini verince TU Berlin e gecis yapabilirmiyim? Sizce gemi insaat muhendisliginde aldigim derslerin % kaci taninir?

burak0992

TU BERLIN-DANISMANLIK

Mesaj gönderen burak0992 » Prş Oca 07, 2016 10:28 am

Ilk basta farkli uniden sartli kabul alip dsh verdikten sonra istedigin universiteye basvuru yapabilirsin.