Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni basvuru basliyor

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Crni

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen Crni » Cmt Kas 21, 2015 5:48 pm

Merhaba arkadaslar

Paderbor universitesi 10 gun sonra yani haftaya kayitlari baslatiyor !

Sommer semester icin paderborn universtesi bewerbung haftaya basliyor bilginize , ondan 14 gun sonrada ruhr uni bochum baslatiyor ! Sartli kabul icin sommersemesterda baslayan bolumlere yoneliniz !

-ikiside kendi online sitesinde yapilacak basvurular ! Yani uni-assistle ugrasmaniza ve ekpara vermenize gerek kalmayacak !

-eger sozelciyseniz nc wert , tarih , linguistik , sanat tarihi ,dil gibi bolumler (zulassungfrei ) yani okulda en kotu notu bile aldiysaniz gjrebilirsiniz! Sayisal ve esit agirlikcilardan daha avantajli oluyor

-iki uninin kendi dil kurslari var , ve dil kursu kayit belgesini sartli kabul ile birlikte alabilirsiniz

Paderborn unisini arastirdim ; nolursan ol yinede gel diyen , yabancilari alan bir universite ! Ruhr uni icin aynisini soyleyemem cunki bu sene baya red verdi !

DreamCrusher

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen DreamCrusher » Cmt Kas 21, 2015 10:35 pm

Merhaba,Bilgi icin tesekkurler.

Kayit icin hangi belgeler gerekli ?

Keita

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen Keita » Pzr Kas 22, 2015 5:15 am

Basligi acan arkadas, ben Paderborn da okuyorum. Vermis oldugun bilgilerin hepsi yanlis. Dil kursu basvurusu 15 kasimda bitti. O dedigin basvuru dsh2 alip normal universiteye baslayan icin. Ayrica dil kurslarinda yer kalmadigi zaman red verebiliyorlar. Cok fazla bilgi sahibi olmadan insanlari yanlis yonlendiriyorsun dikkat et.

Crni

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen Crni » Pzr Kas 22, 2015 10:04 am

Yanlis olan bilgi yok forumda semihgo arkadasimiz kabul aldi , keita yanlis bilgilerle biyere varamazsin , bence sen dikkat et....

TkHedef

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen TkHedef » Pzr Kas 22, 2015 11:41 am

Arkadaslar benim kafam karisti simdi bu muhabbete...
Ben Siegen ve Paderborna 15 kasimdan once basvurdum dil okulu icin cevap beklemekteyim. 15 kasimda S.S icin bitti diye biliyorum ben sitede de oyle yaziyor.

WooDs

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen WooDs » Pzr Kas 22, 2015 11:57 am

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Kas 22, 2015 12:33 pm

Keita %100 hakli.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Keita

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen Keita » Pzr Kas 22, 2015 1:25 pm

Ben size yardim etmeye ve bir hatayi duzeltmeye calistim ama ergen saldirisina ugradim:) Neyse sorun degil. Basvuru icin yanlis bilgi dedim, hangi bolume basvuru yapacagin konusunda yorum yapmadim. Linguistik de zaten nc olmaz, hangi akli basinda insan Almanya ya gelip Paderborn gibi bir yerde linguistik gibi bir bolumu okur ki zaten:)

Crni

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen Crni » Pzr Kas 22, 2015 2:39 pm

...

TkHedef

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen TkHedef » Pzr Kas 22, 2015 4:23 pm

Her okulun farkli, cogu da 15 ocakda bitiyor. Siegen ve Paderborn 15 kasimda bitiyordu.
Biraz daha arastirman gerek. Sertifikasiz kabul veren universite sayisi az maalesef

WooDs

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen WooDs » Pzr Kas 22, 2015 6:30 pm

[quote]Keita tarafindan yazilan metin:

Ben size yardim etmeye ve bir hatayi duzeltmeye calistim ama ergen saldirisina ugradim:) Neyse sorun degil. Basvuru icin yanlis bilgi dedim, hangi bolume basvuru yapacagin konusunda yorum yapmadim. Linguistik de zaten nc olmaz, hangi akli basinda insan Almanya ya gelip Paderborn gibi bir yerde linguistik gibi bir bolumu okur ki zaten:)[/quote]

Aga simdi niye boyle dedinki ? Ben linguistiki seviyorum :bye

holden

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen holden » Pzr Kas 22, 2015 9:45 pm

Sana tavsiyem, Woods, -sinir bozucu oldugu icin yaziyorum- sen Turkiye\'de kal. Bu lumpen dil ile linguistik diyorsun ustelik. Bir kendine bak, bir de linguistikte israr ediyorsun. Hic cevap vermeye falan da kalkma lutfen. Konusmak bile luzumsuz.

WooDs

Uni basvuru basliyor

Mesaj gönderen WooDs » Pzr Kas 22, 2015 10:26 pm

[quote]holden tarafindan yazilan metin:

Sana tavsiyem, Woods, -sinir bozucu oldugu icin yaziyorum- sen Turkiye\'de kal. Bu lumpen dil ile linguistik diyorsun ustelik. Bir kendine bak, bir de linguistikte israr ediyorsun. Hic cevap vermeye falan da kalkma lutfen. Konusmak bile luzumsuz.[/quote]

Gecmis im, ailem almanyada oldugu icin , turkiyeye gidip kalmayacagim kusura bakma ;) burda linguistik bolumunu okurum gerisinede mutluluklar dilerim .... ;) :D