Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Gorusmesi !!!

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Semihgo

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Semihgo » Prş Kas 19, 2015 12:48 pm

Boyle birsey olamaz arkadas ya..
4 yildir Istanbul da yasiyorum , resmi ikametgahim Istanbul. Ailem Gaziantep de, gittim istenilen evraklari ordann cikardim, Vize gorusmesine girdim Istanbul da o bir nolu gisede KI allahin belasi nalet bir kadin Aldi evraklarimi.
Neymis efendim, evraklari Gaziantep den cikardigim icin evraklari isleme sokamazmis. Kagitlari firlatti onunde KI camli bolmenin Altona, bende Sitz kendinizi ne saniyorsunuz nerden geliyor bu tavirlarin yetkisi sie diyince, beyrefenddi alin evraklarinizi gidin ankarada yapin, ben yapmiyorum dedi. Ve yaklasik bu Kadin yuzunden 1 haftam cope Gitti. Allah belasini Versin !

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Physiker » Prş Kas 19, 2015 1:10 pm

Hangi evraklari cikardin tam olarak Antep de, gorevlinin adini vs hatirliyormusun?
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Semihgo

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Semihgo » Prş Kas 19, 2015 6:17 pm

Ya tamamda , antepde cikarmis olmam birsey degistirmez KI , ben butun evraklari da almanya da tercume ettirmistim. Ne alakasi var, yani nufus kayit ogreni, sicil kaydi falan hep antep de cikardim. Yok o kadini sikayet edicem. Su islerim bir bitsin. Onunla gercekten ilgilenicem yani. Ismi kagitta yaziyor.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Physiker » Cum Kas 20, 2015 10:26 am

iste onu diyorum ben de ya zaten, keske yazdiklarimi sakince okuyup anlamaya calissaydin. Nufus kayit ornegini vs mi cikardin Antep den tam olarak?
www.deutschstudent.com

Semihgo

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Semihgo » Cum Kas 20, 2015 10:39 am

Evet onlari antep den cikardim

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Physiker » Cum Kas 20, 2015 10:44 am

kadinin adini hatirlarsan sikayette yardimci olabilirim. Tabiki sacmalik o belgeler istedigin yerden alinabilir. Anlasilan bu donem tekrardan kendini almanya basbakani sanan gorevliler gelmis konsolosluga.
www.deutschstudent.com

ysFF
İletişim:

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen ysFF » Cum Kas 20, 2015 2:15 pm

Gurkan bey hatirlarsan bende vize gorusmemi anlatmistim sorunluydu, benimkide bu arkadasin gisesinde gerceklesti ayni kadin olabilir.

Hafif sarisin, fizigi duzgun, 30lu yaslarda bir bayan mitdi?

Semihgo

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Semihgo » Cum Kas 20, 2015 8:48 pm

Yok o degil, o dedigin kadinla arkadasim gorustu, ciftre vatandas o da, onun icin . AMA o halletti isini.. O dedigin Kadin en son gisede.
Benin dedigim cirkinlik abidesi ve yasli yani. 50 55 vardi. Sari sacli. Sacinin sekli bir tuhaf. Ne bilim

holden

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen holden » Cum Kas 20, 2015 9:29 pm

Kotu olmus elbette. Belgelerin alindigi il gecerli oluyor. Baskalari sorun yasamamasi icin asagidaki adreslerde hangi konsoloslugun hangi sehirlere baktigi yazili;

Ankara icin;

[quote]Buyukelciligin gorev cevresinde bulunan iller asagida siralanmistir:

Adana, Adiyaman, Agri, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Bartin, Batman, Bayburt, Bingol, Bitlis, Cankiri, Corum, Diyarbakir, Elazig, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gumushane, Hakkari, Hatay/Antakya, Icel/Mersin, Igdir, Kahramanmaras, Karabuk, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kirikkale, Kirsehir, Konya, Malatya, Mardin, Mus, Nevsehir, Nigde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Sanliurfa, Siirt, Sinop, Sirnak, Sivas, Tokat, Trabzon, Tunceli, Van, Yozgat, Zonguldak.

Yanlis kategoriden alinan randevular dikkate alinmayacaktir.[/quote]

https://service2.diplo.de/rktermin/exte ... _locale=en

Istanbul;
[quote]Asagida belirtilen iller Almanya Federal Cumhuriyeti Istanbul Baskonsoloslugu gorev bolgesi dahilindedir: Balikesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Canakkale, Duzce, Edirne, Eskisehir, Kirklareli, Kocaeli (Izmit), Istanbul, Sakarya (Adapazari), Tekirdag, Yalova.

Onemli bir sebepten dolayi basvurunuzu ikamet ettiginiz bolgenin disinda bir diplomatik temsilcilige iletmeniz gerektiginde, Baskonsoloslugumuz -yukarida belirtilen illerin disinda ikamet etmenize ragmen- istisnai olarak size yardimci olabilmektedir. Ancak bu durumda, bolgenizdeki temsilcilikten yetki onayi alinmasi zorunlu oldugundan, islem suresinin uzayabilecegini dikkate aliniz. Lutfen konuyla ilgili asagidaki bilgileri okuyunuz:[/quote]

https://service2.diplo.de/rktermin/exte ... goryId=900

Crni

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Crni » Cmt Kas 21, 2015 12:00 am

Aynn sikayet edelim hemen gorevinden alinsin !!!!

Semihgo

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Semihgo » Cmt Kas 21, 2015 12:20 am

Edicem, bunu yanina birakmicam. Ankara ya gidince konsoloslukta ust duzey biriyle gorusmek icin ayrica arayip randevu aldim sirf bunun icin. Ise yaramazsa baska yollari denerim. Yani o gorusmeden sonra Hala kendime gelemedim. Bas agrisi stres.. Zaman kalmadi planlari alt ist etti. Elbette birakmam yanina. Kadin antep i duydu zaten surati bir tuhaf oldu!

Crni

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Crni » Cmt Kas 21, 2015 12:21 am

Sakallimiydin ?

Semihgo

Vize Gorusmesi !!!

Mesaj gönderen Semihgo » Cmt Kas 21, 2015 12:45 am

Tabiki hayir, yani ben kendimi bildim bileli bu islerin icindeyim. Bilmeden yada bilmedigim bir yer degil. Hersey tam olmasi gerektigi gibiydi..