Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

En Komik Ozel Mesajlar

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Serhan_

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Serhan_ » Çrş Eki 21, 2015 12:35 am

burda ne sorular gorduk :D forumda yalvariyoruz baslikli yazimi okumadiysan siddetle tavsiye ederim :D
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM

Kullanıcı avatarı
Informatiker

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Informatiker » Çrş Eki 21, 2015 12:54 am

Okumaz miyim okudum tabi :D Bu konunun onceki 13 sayfasini okurken ne guldum hatta :D
Georg-August Universität
Angewandte Informatik

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Kas 15, 2015 7:19 pm

tip fakultesinde okumak istiyorum ama ben turkiyide tip okumuyorum
....
Ich mochte lesen, aber ich weiß nicht den medizinischen Fakultaeten der Medizin, in der Turkei zu lesen
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Cum Ara 25, 2015 1:21 pm

Almanyada hangi mesleklerde ne kadar maas alabilirim ben muhendislik istiyodum ama maaslari dusukmus bana maasi yuksek is olanagi iyi meslekler solermisiniz birde muhendis maaslari ne kadar?
www.deutschstudent.com

Jamir

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Jamir » Sal Şub 16, 2016 7:21 am

[quote]duisburger tarafindan yazilan metin:

Bir arkadas, yakinda Almanya dan gelecek olan varmi diye mesaj atmisti. "Hayatla" ilgili sorulari olacakmis.:) Ben de yakinda Turkiye ye gidecegim tatil icin, basligin altina var diye yazdim. Ozelden sormus nerde kaliyon diye. Ben de,"Ne hakkinda tam olarak ve Turkiye ye gelecek olmamla alakasi ne?" Gelen cevap:

"Dostum konusma uslubunu duzelt ya da yardim etme."

Allah bu sitedeki yonetici arkadaslara hakikaten sabir versin. Boyleleri insani hayattan sogutur.:)[/quote]

nerede kaliyorsun diye sorulunca hayattanmi sogunuyor ? bir kac soruya cevap verme sabrini gosteremedigini burda afise etmek daha bir komik degilmi sence ?
gdld

bilk

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen bilk » Sal Şub 16, 2016 8:51 am

Jamir olayi yanlis anlamisin. O arkadas bi ara bana da sarmisti, problemli biri oldugu belli. Bi baslikta genel soru soruyorsun diye yazdim, ozelden bana sunu gondermisti:

"Hayirdir dostum kiz gorunce artistlik yapiyorsun bir sorunun varsa burdan yaz klavyeden insansalarin zekalarini cozemesn oyleyse bende senin mal oldugunu yazsam hosuna gider mi"

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Şub 16, 2016 7:58 pm

Bu yuzden halkla iliskilerde calisan insanlara karsi daha anlayisli olmamiz lazim.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

lincoln

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen lincoln » Pzr Nis 17, 2016 2:05 am

Yokmu yeni seyler?:)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Prş Tem 07, 2016 5:33 pm

Bayagidir yoktu ama bugun geldi bir tane daha:

-Yillik ortalama masraf ne kadar tutar yilda 2 sefer Turkiye ye gel git yaparak.
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Physiker » Prş Ağu 04, 2016 12:44 am

Hallo mein Name ist HXXXXX mein Bruder lebt in der Turkei mardin Derik wegen politische Stress all Uni zu Zeit geschlossen dass wegen er wir in Hannover schtudiren was kann ich machen mein ruf Nummer 0172XXXXX ich bitte um Ruckruf danke
www.deutschstudent.com

Profane

En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen Profane » Prş Ağu 04, 2016 2:48 am

Olaylar karisik kendisi Almanya\'da,numara Almanya, bruda Mardin\'de,almancasida var. :)

Bitane de benden gelsin.

selamalar
elektrotechnikten zullasung aldim.Dusunuyorum ama fikrim yok okul hakkinda nasil sence okunur mu?

mustifiz

Re: En Komik Ozel Mesajlar

Mesaj gönderen mustifiz » Cum Şub 24, 2017 1:39 am

uzun süredir mesaj yazılmamış yazayım bari :D
facebookta yardımcı olmaya çalışıyoruz sitenin linkini paylaştım baksın diye bu sitede çok karışık anlmıyorum bişey bana yardımcı olur musunuz benım için üniversite araştırırmısın yarın akşama kadar yapamam dedim arkadaş bana rahatsız ettim senı deyip trip attıya laaaaa :)))

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt May 01, 2017 9:30 pm

Özel mesajlari kaldirdik ama arada mail veya facebook dan yine garip sorular geliyor:)

Ben N.A... Türkiye de yaşıyorum. Kardeşim için sizden bilgi almak istemiştim kamplarinizla alakalı. Kardeşim Y 16 yaşında, Fransız vatandasiyiz fransızca görmesini istiyordum ben küçük yaşta tasindigimiz için dili unuttu. Bilgi verebilir misiniz bana, neler yapılıyor nerede kalınıyor gibi.
İlginiz için teşekkür ederim.
İyi günler.
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Tem 19, 2017 10:45 am

Ben M.y.o . Otel lok. ve ikr. hizmetleri Aşçılik bolumu okuyorum Babamin meslegindem dolayi yesil pasaport almaya hakkim var ve sizin universitenizde Almanyada okumaya devam edebilirmiyim bilgi almak istiyorum. Çok tesekkur ederim.
www.deutschstudent.com

cssy

Mesaj gönderen cssy » Çrş Tem 19, 2017 11:15 am

Physiker yazdı: Çrş Tem 19, 2017 10:45 am Ben M.y.o . Otel lok. ve ikr. hizmetleri Aşçılik bolumu okuyorum Babamin meslegindem dolayi yesil pasaport almaya hakkim var ve sizin universitenizde Almanyada okumaya devam edebilirmiyim bilgi almak istiyorum. Çok tesekkur ederim.
özel mesajları açın bence en azından şu düzenleme olayı 10 dk olmaktan çıksın, bir konuda mailimi paylaştım yardımcı olayım diye arkadaşa orda öyle kaldı düzeltemiyorum, silemiyorum, yani saçmalık bana kalırsa. bu arada o iletimi kaldırabilirmisiniz "computer eng computer science arasındaki farklar" konulu başlıkta, mailimin yer aldığı iletiyi kaldırırmısın

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Tem 19, 2017 12:37 pm

Iyi de senin insanlari burda bilgilendirmek yerine sebepsiz yere mail adresim bu bana mail atin demen ve sonra mailimi kaldirin ya diye cikis yapman da sacma oldu.

Özel mesajlarin kalkma sebebini daha önce aciklamistik. Asagidaki linkten bulabilirsin:

viewtopic.php?f=4&t=9947&p=108683&hilit ... aj#p108683
www.deutschstudent.com

cssy

Mesaj gönderen cssy » Çrş Tem 19, 2017 12:58 pm

Physiker yazdı: Çrş Tem 19, 2017 12:37 pm Iyi de senin insanlari burda bilgilendirmek yerine sebepsiz yere mail adresim bu bana mail atin demen ve sonra mailimi kaldirin ya diye cikis yapman da sacma oldu.

Özel mesajlarin kalkma sebebini daha önce aciklamistik. Asagidaki linkten bulabilirsin:

viewtopic.php?f=4&t=9947&p=108683&hilit ... aj#p108683
şimdi seninle bunumu tartışayım bu konu başlığı altında, daha kişiyle olan münasebetimi konunun nasıl maile geldiğini biliyormusun ben direk al mailim burdan konuşalım demedim, neyse teşekkürler kaldırmışsın özel mesajı geçtim ama düzenlemelerin 10 dakika olması neden ben sana neden olmaması gerektiğine dair sebepler söyleyim istersen

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Tem 19, 2017 1:07 pm

Iste bunu engellemek icin biz de sorularinizi forum sayfasinda sorun diye özel mesajlari kaldirdik. Tarzina biraz daha dikkat edersen sevinirim bu arada. Tipik ergen klavye delikanliligiyla ugrasacak zamanimiz yok. 10 dakika bekleme konusunda hem fikirim bu arada, o uygulamanin kalkmasi gerekiyor bence artik.
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Tem 19, 2017 8:28 pm

düzeltme olayini sinirsiz hale getirirsek herkes mail adresini paylasir. diger kisi mail adresini aldiginda da mail adresin oldugu gönderiyi düzenleyip siler.. bak dolayli olarak özel konusmayi etkinlestirmis olduk. ben sahsen karsiyim. yazim hatalarini, yanlis cümleleri, anlam bozukluklarini düzenlemek icin 10dk makul bir süre ve hatta yeterince de fazla. ben sahsen karsiyim 10dk nin kaldirilip sinirsiz yapilmasina karsiyim. süresini uzatalim derseniz varim ama sinirsiza kesinlikle karsiyim.

Makineci

Mesaj gönderen Makineci » Çrş Tem 19, 2017 11:31 pm

Bence de 10 dk güzel zaten yazım yanlışı veya anlam da bozukluk varsa ideal bir süre 10 dk. Sonrası welly275'in dediği gibi başka amaçlara dönüşebilir. Kaldırılan gönderi olan bilginin yok olması demek.