Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Duisburg-Essen Dsh

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
yngosmn

Uni Duisburg-Essen Dsh

Mesaj gönderen yngosmn » Sal Kas 10, 2015 12:13 am

Arkadaslar benim bir sorum olacakti .1-2 Aydir Dsh icin bi kac uni de yer almayi denedim ama maalesef ilk dakikasinda site kitlendi ve ikinci ucuncu dakikalarda ausgebucht oldu .Suan sans olarak bi duisburg var ,okulda kaydim da var ek olarak. Yine ayni sey olacak diye korkmuyorum degil acikcasi herhangi bi onerisi olan var mi bu konuda ve duisburg uni nasil bir kayit sistemi var onuda bilmiyorum tam olarak .Biz belgelerimizi gonderiyoruz onlar sonradan geri mi donuyor \'\'yer aldiniz sinav icin \'\' diye yoksa yine her zaman olan gibi hurraa ilk 10 saniye giren yeri alir mantigi mi ..Bileniniz varsa en kucuk bilgi bile onemli benim icin , yorumlarinizi okumaya hazirim tesekkur ederim simdiden :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Uni Duisburg-Essen Dsh

Mesaj gönderen Physiker » Sal Kas 10, 2015 10:18 am

Belirli bir basvuru suresi var. O sure tamamlandiktan sonra butun basvurular inceleniyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com