Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke hesap

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
samet97

Bloke hesap

Mesaj gönderen samet97 » Sal Eki 27, 2015 8:05 pm

Almanyaya gittikten sonra bloke hesabi kullanabilmek icin bir yere gitmek gerekiyormus.Bilgisi olan var mi ?

Semihgo

Bloke hesap

Mesaj gönderen Semihgo » Sal Eki 27, 2015 9:02 pm

simdi Rathaus dan ya da yabancilar polisinden once kendi adresini anmelden yap. daha sonra banka ya git. kendine bir alt hesap actir . ama adrees bildirimini kesin kez yapman lazim. sonra banka sana alt hesap acar , her ay o sperrkonto hesabindan otomatik odeme talimati gibi alt hesabina belirtilen mebla yatar. kulanabilirsin. bildigim kadari ile anlatmaya calistim. :)

rdvn

Bloke hesap

Mesaj gönderen rdvn » Cum Eki 30, 2015 11:01 pm

ya arkadaslar benm evraklar 8 gundur deutsch bankasinda ama hala hesabim acilmadi,telle aradim mail at dediler,mail attim bilemeyiz dediler niye bu kadar kasiyorlar onyda anlamis degilim ortalana kac suruyo acaba hesabin acilmasi?

erhan91

Bloke hesap

Mesaj gönderen erhan91 » Cmt Eki 31, 2015 2:25 am

[quote]rdvn tarafindan yazilan metin:

ya arkadaslar benm evraklar 8 gundur deutsch bankasinda ama hala hesabim acilmadi,telle aradim mail at dediler,mail attim bilemeyiz dediler niye bu kadar kasiyorlar onyda anlamis degilim ortalana kac suruyo acaba hesabin acilmasi?[/quote]

is bankasindan acsaydin keske kargo 3-5 gunde gidiyor hesap aciliyor sanada mail yolu ile hesap no gonderiliyor sende o hesap numarana parani havale yapiyorsun 1-2 gunde paranin hesaba gecmesini bekliyorsun paran hesaba gecince sana gene mail yolu ile konsolosluga vericegin blok hesap kâgidi ni gonderiyolar

refresh

Bloke hesap

Mesaj gönderen refresh » Sal Kas 03, 2015 12:53 am

Bana mail fax ve telefon yagmuruna tutmama ragmen 21 gunde hesap acti DB, inanilmaz yavas bir banka, bu aralar yogun olmayabilir bi 10 gunde cevap alindigini biliyorum. Suanda herhangi bir musteri numarasina sahip olmadigindan genel olarak ilgilenemezler kisacasi beklemeni oneririm. Iyi aksamlar.