Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil kursu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
essener

Dil kursu

Mesaj gönderen essener » Pzt Eyl 28, 2015 3:24 pm

Merhabalar arkadaslar sizden bi konuda fikirlerinizi ver yardimlarinizi istiyorum,
Burada meslek yuksek okulunu tamamliyorum ve bu siradada vizede bana avantaj saglamasi icin dil kursundan a1 seviye belgesi almak istiyorum,yanlis bilmiyorsam goethe disinda her yerde taninam hicbir kurs belge vermiyor,yani sorum kisaca su vizede avantaj saglamasi icin Tr de herhangi bir kurstan sertifika almamiz yeterlimidir? Vize islemlerinde belgeyi gosterdigimde hayir inanmiyoruz gibi bir tepkiyle karsilasmam dimi?
Ayriyetten,sartli kabul almak istedigim uni (DUE) Tr de egitim gordugum dil kursunun sertifikasini tanir mi?
Nicht Aufgeben

atalayx6

Dil kursu

Mesaj gönderen atalayx6 » Pzt Eyl 28, 2015 4:57 pm

Ben Goethe\'den alip gorusmede bir kac Almanca soru cevap testine maruz kalani da gordum, diger kurumlardan alip sikinti cikarilmayani da.

Bu sanirim rast geldigin gorevli memura gore degisiyor.

Goethe sertifikam yoktu benim mesela DILMER sertifikam vardi ayrica forumda TOMER sertifikasi ile gidip sorun yasamayan da gordum.

Yine de essegi saglam kaziga baglamakta fayda var.
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..

essener

Dil kursu

Mesaj gönderen essener » Pzt Eyl 28, 2015 5:23 pm

Anladim,pekala sartli kabul almak icin basvuru yaptigimda o kurumdan aldigim sertifika yeterli olacakmidir? Yani sertifikanin gecerliligini ankara herhangi bir sinavla kanitlamam gerekiyor mu?
Tesekkurler yanit icin..
Nicht Aufgeben

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Dil kursu

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzt Eyl 28, 2015 6:09 pm

Merhaba , oncelikle Duisburg Essen artik b1 istiyor sartli kabul icin. Taninma konusunda da bir sikinti olacagini snamiyorum. Ben tomeri tavsiye ederim , kalite ve fiyat acisindan.

essener

Dil kursu

Mesaj gönderen essener » Pzt Eyl 28, 2015 8:17 pm

Universitenin guncel bilgilerini okudugumda A1 ile basvuruldugunda zaman kaybetmeme acisindan sartli kabul verildigini okudum,yanlismi biliyorum?
Nicht Aufgeben

essener

Dil kursu

Mesaj gönderen essener » Pzt Eyl 26, 2016 11:21 am

Arkadaslar goetheden 6-7 ay once alinan bir sertifikanin guncel olusunu sartli kabul almak istedigimiz universiteler dikkat ediyormu?
Yani sertifika eski oldugunda sartli kabulden red gelme ihtimali varmi dersiniz?
Nicht Aufgeben