Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg-Essenden Kabul bugun geldi

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
slayer177

Mesaj gönderen slayer177 » Çrş Tem 08, 2009 10:35 pm

selam arkadaslar forumunuza yeni uye oldum, bir arkadas araciligiyla haberim oldu.
Bugun Nano Engineering bolumune kabul belgem geldi 6 gun icinde kabul ettiler gercekten cok sasirdim cok cabuk donduler.1 kac sorum olacak
1.Elimde kabul belgemle vizeye basvurdugumda vize verilmeme ihtimali varmi,yoksa ne kadar surede verirler vizemi
2.Benim Tr de askerlik tecilmin devam etmesi icin ne yapmaliyim
3.Almanyadayken vizemi uzatmak istesem Yapabiliyormuyum yoksa illa Tr ye gerimi gelip yeniden alacagim?
4.Tr deki okuldan kayidimi aldiktan sonra Almanya ya gidip elden okula kaydimi yaptirabilirmiyim ve yapacaklarsa ne zaman gitmem lazim bu isler icin
5.Yurta hemen basvurmaliyimi yoksa Almanyaya okul kaydi icin gittigimde de basvurabilirmiyim
6.Dil okulu kaydinida ayni zamanda yapabilirmiyim
7.Kabul belgemle Duisburga gittigimde yani diger belgeleride yanimda goturdugumde universite bana kabul etmeme gibi bir hakka sahipmi?

tesekkurler

Alper Ayer

Mesaj gönderen Alper Ayer » Cum Tem 10, 2009 9:05 pm

bu okula online olarak nasil basvuru yapabiliriz acaba yardimci olursaniz sevinirim