Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanca bilmeden Sartli kabul

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
burcueraslan

Mesaj gönderen burcueraslan » Pzt Eyl 14, 2015 2:04 am

merhaba arkadaslar , 2012 yilina ait universite Kazandi belgem var fakat almancam yok acaba bu sartlarda herhangi bi Universite\'den Sartli kabul alabilir miyim hazirlik icin ? Ilk basta 8 aylik dil kursuna gitmeyi dusundum fakat aldigim bilgiler dogrultusunda uzun vadeli dil kursu icin vize Cikma olasiliginin dusuk oldugunu ogrendim. Gittigim danismanlik akademileri herseyi toz pembe Anlatti bu forumlari okuduktan sonra bir Suru soru isaretim oldu Malesef.. Tavsiyesi bilgisi benim durumum da olan birisi varsa yardimlarinizi bekliyorum

Tesekkurler 🙏🏼

Keita

Mesaj gönderen Keita » Pzt Eyl 14, 2015 8:32 am

Neden maalesef?

Sitedeki universite tanitimlarini incele, tek tek hangi universitede kabul icin hangi seviye almanca gerekiyor yaziyor.

burcueraslan

Mesaj gönderen burcueraslan » Pzt Eyl 14, 2015 4:51 pm

Zor yanlarini gordum danismanlar bunlardan bahsetmemisti gozumde kolaydi fakat artik kolay olmadiginin farkindayim o Yuzden Malesef. Tesekkur ederim

Kullanıcı avatarı
Informatiker

Mesaj gönderen Informatiker » Pzt Eyl 14, 2015 4:57 pm

Kesinlikle kolay degil Almanya\'da universite okumak. Bu site harici danismanlar her seyi cok guzel toz pembe anlatip ogrencinin uc kurus parasina goz dikiyorlar. 2000 € para isteyip sartli kabul diye basvuru teyidini yolluyor bazilari hatta. Eger boyle bir niyetiniz varsa bu site ve Gurkan abi( Physiker) sayesinde kabul almis biri olarak kesinlikle bu siteden danismanlik almanizi tavsiye ederim. Fakat ondan once zorluklari goz onune alip bes defa dusunup oyle karar verin sonradan pismanlik yasamayin.
Georg-August Universität
Angewandte Informatik

rdvn

Mesaj gönderen rdvn » Cum Eyl 18, 2015 8:58 pm

arkadaslar frankfurta dil egitimi icin gitmeyi planliyorum banka hesabinda istenen meblayi bloke ederek sizce bu sekilde vizede sikinti cikarirlar mi?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Eyl 19, 2015 4:59 pm

zaten bloke hesap veya garantor sart.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

atalayx6

Mesaj gönderen atalayx6 » Cmt Eyl 19, 2015 7:56 pm

Gecim derdin yoksa, sadece egitimine odaklanacak bir ortam saglayabilirsen,disiplinli ve duzenli calisan bir yapin varsa, pes etme esigin dusuk degilse gozunun o kadar korkmasina gerek yok.

Disiplin,duzen ve sistemli calisma aliskanligin varsa hic bir seyden korkma.

Ama Tr de vizelere 10 gun kala finallere 20 gun kala calismaya baslayan bir yapin ve gelenegin varsa o zaman birak univ. bitirmeyi DSH sinavindan bile kork.
Sen Tanri degil misin? Adini yargilatma!
Sana Tanri deyince dinimi sorgulatma!
Ya adam et bunlari ya beraber yasatma!
Kani bozuk olanlar 'Turk'um' diyemesinler..