Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Padeborn kabul aciklamasi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mastermuscle

Mesaj gönderen mastermuscle » Sal Eyl 15, 2015 9:10 pm

Arkadaslar merhabalar ben yuksek icin basvuruda bulunmustum 2 gun suren mail trafiginin ardindan bugun basvuru ile ilgili surecin eylul sonuna kadar surecegini soylediler.Kabulu gelmeyen neden hala cevap gelmedi diye merak eden arkadaslar var ise onlari bilgilendirmek icin soylemek istedim

Semihgo

Mesaj gönderen Semihgo » Cmt Eyl 19, 2015 10:39 pm

Herkese merhaba. Ben 17.08.2015 de basvuru yaptim. Kendim gittim international office e. 24.08 de mail geldi basvuru bilgileri. Bugun yani 19.09 da posta ile kabul kagidim geldi.. Isteyen herkese allah nasip etsin. Imkaniniz varsa gidin kendi elinizle yapin. Hicbir sirket duzgun bilgi veremiyor. Ayrica insanlardan sacma sapan para aliyorlar. Kisiler de buna dahil. Ben lys ye 2012 de girdim Mekatronik muh. okuyordum istanbulda 3.sinif simdi paderborn dan manina muh. Sartli kabul aldim..

mastermuscle

Mesaj gönderen mastermuscle » Pzr Eyl 20, 2015 3:21 am

kardesim bana gelen mail bu yonde. Maili okula attim ben okul bana eylul sonuna kadar aciklayacagiz diye mail atti.Bilmiyorum hala bu surec niye uzadi kimisinin gelmis cevabi kimisinin gelmedi herhalde master ile lisans egitimi kabullerinin zamani mi farkli bilemiyorum

Semihgo

Mesaj gönderen Semihgo » Pzr Eyl 20, 2015 11:41 pm

Sana su kadar soylim.. Aramak lazim. Mail atmak lazim..
Ama ne kadar gec gelirse o kadar alinma sansin var. Cunku kadin bana biz red cevaplari ni gonderdik dedi.. Umut vermek istemiyorum ama bu ayin sonuna kadar bekleyin dedi. Geldi sonra dedigim gibi ..

mastermuscle

Mesaj gönderen mastermuscle » Pzt Eyl 21, 2015 12:18 pm

Anladim dedigim gibi lisans ile yuksek lisans kabul sureleri ve surecleri farkli olabilir.10 gun kaldi artik aciklanmasina bekleyip gorecegiz.maillere de gec cevap veriyorlar zaten surekli sormak etmek gerekiyor.bakalim hayirli olsun seninde

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Eyl 21, 2015 3:39 pm

Surekli sorarsaniz ve bezdirirseniz de red gelir dikkat edin.:)
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

mastermuscle

Mesaj gönderen mastermuscle » Pzt Eyl 21, 2015 4:25 pm

hassaslar demek ki =) maalesef bin pismanim calistigim sirketten dolayi bu yuzden mail atma geregi hissettim kendimde sizin vermis oldugunuz bilgiler sayesinde de gozlerim acildi kabul gelirse vize isleri icin sizleri rahatsiz etmeyi dusunuyorum cok tesekkur ederim bilgileriniz icin

Semihgo

Mesaj gönderen Semihgo » Sal Eyl 22, 2015 1:32 am

Red gelseydi bana gelirdi inan :D ben , kuzenlerim dahil defalarca aradik mail attik.. Aradik. Kadin sesimizi taniyprdu. Ben teli acinca Guten Tag die aciyordum Ja schon Guten Tag Herr goecemen die cevap vermeye basladi o derece.. 3 ay aradim.. Valla isteyen herkese gelir umarim. 3 gundur gokteyim sanki.. Isteyen olursa yardimci olabilirim her konuda sifir ucret ile :D

mustifiz

Mesaj gönderen mustifiz » Sal Eyl 22, 2015 9:35 am

[quote]Semihgo tarafindan yazilan metin:

Red gelseydi bana gelirdi inan :D ben , kuzenlerim dahil defalarca aradik mail attik.. Aradik. Kadin sesimizi taniyprdu. Ben teli acinca Guten Tag die aciyordum Ja schon Guten Tag Herr goecemen die cevap vermeye basladi o derece.. 3 ay aradim.. Valla isteyen herkese gelir umarim. 3 gundur gokteyim sanki.. Isteyen olursa yardimci olabilirim her konuda sifir ucret ile :D[/quote]
kabulun 3 ay sonra mi geldi :)

Semihgo

Mesaj gönderen Semihgo » Prş Eyl 24, 2015 6:09 pm

Ortalama 2 ay surdu valla.. Herseyi ile..