Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

konstaz uni kabul

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
bruce43

konstaz uni kabul

Mesaj gönderen bruce43 » Çrş Eyl 09, 2015 6:00 pm

Arkadaslar merhaba ben afyon biyomedikal 2.ogretim kazandim almanayda okumak icin konstaz kabul almak icin gerekli belgeler nelerdir orasi alman sistemine gore not donustuyor bir bilgisi olan varmi acil.

ayhanozturk411

konstaz uni kabul

Mesaj gönderen ayhanozturk411 » Prş Eyl 10, 2015 12:59 am

Merhaba dostum ben konstanzdayim bunun icin evraklarini uniye gondermen lazim senin notunu inceliyorlar ve sana cevap veriyorlar tabi bu uzun bi surec almancan veya ingilizcen varsa Hochschule Konstanz in sitesine gir ve oku :)

bruce43

konstaz uni kabul

Mesaj gönderen bruce43 » Prş Eyl 10, 2015 5:07 pm

HZB not ortalamasi gerkeiyor benim icin abimde aynisini yapmisti su anda tatildelermis 14 Eylulden sonra yolluycam. Almanyaada hangi bolum okuyabilirsin diye belge veriyorlar. Abimi 10-15 gunde sonuclanmisti? Onun not ortalamasi 2.2 di Alman sistemine gore. Sadece belgeler konusunda bir kac bilgi almak istiyorum. Hangi belgeler gerekiyor mesela? Bulaamdim forumda